Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Kızıl Gezegende Bir Eğlence Mars: Mars APK
Kızıl Gezegende Bir Eğlence Mars: Mars APK

Kızıl Gezegende Bir Eğlence Mars: Mars APK


Kızıl Gezegende Bir Eğlence Mars: Mars

Mars:Mars, Pomelo Games tarafından yaratılmıştır. Oyun, kızıl gezegene iniş ve keşif yapan ilk insanların bir parçası olmakla ilgili yeni bir oyundur. Tüm apk oyun indir web sitelerinden yüklenebilir. Oyuncular tek bir karakteri tek seferde kontrol ederler.

Mars: Mars, hem isim hem de yaklaşım olarak basit bir oyundur. Jetpack kullanarak Mars'ta platformdan platforma atlayan bir astronot hareket ettirilir. Amaç, sıçramaları milimetresine kadar hesaplayarak mümkün olduğunca uzaklaşmaktır. İki adet jet bağımsız olarak kontrol edilir. Ekranın sol veya sağ tarafına dokunularak istenilen jet etkinleştirilebilir.

Her bir atlayışın zorluğu iki temel noktadan oluşur. Bunlar sınırlı yakıt ve jetler kullanılmadan çok yüksek bir seviyeye çıkıldığında, nasıl inildiğine dikkat edilmesidir. Güvenli bir iniş sağlamak adına, iki jeti de etkinleştirmek için ekranın her iki tarafına da aynı anda dokunmak gerekir. Ancak çok fazla yakıt harcamamaya dikkat edilmelidir. Platformda iniş yapamamak ya da çok büyük bir hızda inmek, astronotun küçük, dumanla dolu bir patlamayla çökmesine neden olacaktır.

Oyuncular daha sonra astronotlarını bir önceki platformda yeniden üretir ve oyunun oradan devam etmesine izin verilir. Şık grafiklere, ilgi çekici bir müziğe ve net kontrollere ek olarak, Mars: Mars oyunu zorlu arazide zorlayıcı bir zevkle mücadele eden bir dizi kilitli karaktere sahiptir. Yolculuk bitse bile, yeni yükseltmeler ve kilitlenebilir öğeler satın almak için kullanılabilen kredi de toplanabilmektedir.

İsteğe bağlı reklamlar izleyerek, onları yakalayarak ve güvenli bir şekilde iniş yapılarak kredi kazanılmaktadır. Krediler oyuncuların astronotu bir başkası için değiştirmelerine izin verir. Fakat karakterlerden hangisinin kullanılmakta olduğu, oyunun nasıl oynanacağını etkilemez. Oyuncular aynı zamanda karakterlerinin patlama yaşamadan ne kadar daha devam edebileceklerini görebilir. Bu eğlence bir kez de olsa mutlaka denenmelidir.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 14


Kızıl Gezegende Bir Eğlence Mars: Mars APK

[52,32 Mb] (İndirme: 15)
Mars-Mars.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 323
 
Tarih 29-03-2018, 23:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: