Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Geleceğin Savaş Oyunu Destiny Warfare APK
Geleceğin Savaş Oyunu Destiny Warfare APK

Destiny Warfare APK icon


Destiny Warfare Apk İndir

Destiny Warfare: Geleceğin Savaş Oyunu, Android işletim sistemli telefonlarınız da oynayabileceğiniz FPS türünde çok oyunculu bir savaş oyunudur. Oyunda geçen evren tamamen kurgusal olup geleceğin kurgusal evreninde diğer oyunculara karşı 3 boyutlu muhteşem grafikler ile sunulmuş bir savaş oyunudur. Oyunda farklı özellikleri ile kendinize göre seçmeniz gereken 4 farklı sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar Acemi, Sabotajcı Muharip ve Tankçı olarak adlandırılmış olup her birinin kendi oynanış mekanikleri bulunmaktadır.

Oyun çok geniş bir silah yelpazesine sahip olmakla birlikte bu silahlar tamimiyle geleceğin ölüm makineleri olarak karşımıza çıkıyor. Her silahın farklı özellikleri sayesinde oyundaki hissiyat değişiyor. Oyunda kullanılan fizik motoru sayesinde yerçekimi ortamı oyuna çok güzel yansıtılmış. Uzayda geçtiği için oyuncular düşük yerçekimi ortamına göre çok daha uzağa ve yükseğe sıçrayabiliyorlar. Ayrıca elbise donanımı olarak sunulan bir sırt roketi sayesinde bu mesafeleri arttırmak mümkünDÜR. Oyunun kolay kontrolleri, pek çok oyun seçeneğinin bulunması oyunun en büyük artılarından.

Oyunun en güzel tarafı muhteşem grafikleri ile hemen hemen tüm Android işletim sistemli telefonlarda çalışabiliyor oluşu. Pek az oyunun başarabildiği bu özellik sayesinde eski bir telefonunuz varsa bile arkadaşlarınız ile online olarak bu oyunu hiç zorlanmadan oynayabileceksiniz. Oyuncular tarafından çok beğenilen çok beğenilen bu oyuna sahip olmak çok kolay.

Bu oyunu telefonunuza indirmek için tek yapmanız gereken apk oyun indir linkine tıklamanız. Telefonunuzun başka kaynaklardan gelen veriyi yükle seçeneğinin aktif olduğuna emin olun.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1.5

Destiny Warfare APK indir


Destiny Warfare APK indir

Geleceğin Savaş Oyunu Destiny Warfare APK

[66,96 Mb] (İndirme: 22)
destiny-warfare.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 441
 
Tarih 29-04-2018, 21:01
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: