Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » SAS: Zombie Assault 4 Android Apk Oyun İndir
SAS: Zombie Assault 4 Android Apk Oyun İndir

SAS Zombie Assault 4 Android icon


SAS: Zombie Assault 4 Android Apk Oyun İndir

SAS: Zombie Assault 4 beş milyon oyuncusuyla gerçekten devasa bir çevirim içi oyun. 4 kişilik bir ekip kurarak yapılan savaşlarda 3 farklı rolden birisini seçerek oynuyorsunuz. RPG tadı veren karakterlerin gelişimleri, loot sistemi ve neredeyse destansı savaşlar sayesinde oyun gerçekten oynanmayı hak ediyor.

Uzaydan gelen bir virüs sonucu zombi olan yaratıklar insanlığı tehdit etmektedir. Her geçen gün büyüyen zombi ordusunu durdurmak için insanlık tarihinin en büyük savaşını vermek üzere seçilmiş 4 kişiden birisini oynuyorsunuz. Seçeceğiniz karakter sınıfı oyun sitilinizi yakından ilgilendiriyor. Her karaktere özgü bir yetenek ağacı bulunuyor. Bu yetenek ağaçlarında yapacağınız seçenekler ile seçtiğiniz rolde uzmanlaşıyorsunuz.

Tek oyunculu ve çok oyunculu mod da oynanabilen oyunda yüzlerce farklı silah ve zırh seçenekleri bulunmakta. 17 farklı zombi düşman sınıfını bu ekipmanlar ile alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda 7 farklı harita ve hikaye bulunmakta.
Oyunda bulacağınız sandıkların içerisinden az bulunabilir 170’in üzerinde silah ve 90 dan fazla zırh çeşidi bulunmakta. Zırhların ve silahların farklılıkları hemen karakterler de görsel olarak fark edilmekte.

SAS4 Oyununu oynamak için Android 2.3.3 ve sonrası sürüme sahip herhangi bir cihaz ile rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Apk oyun indir seçeneği ile 89 MB büyüklüğündeki dosyayı indirerek oyunu sizde rahatlıkla kurup beş milyon oyuncunun bulunduğu büyük topluluğa dâhil olabilirsiniz. Oyun PEGI 12 etiketi ile sunulmuş olduğundan 12 yaşın altı kişilerin oynaması sakıncalı görülmektedir.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.9.0

SAS Zombie Assault 4 Android


SAS Zombie Assault 4 APK OyunSAS: Zombie Assault 4 Android Apk Oyun İndir

[89,12 Mb] (İndirme: 31)
SAS-Zombie-Assault.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 549
 
Tarih 3-05-2018, 19:19
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: