Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Vahşi Kurtlar Dünyası Android Oyunu The WOLF APK
Vahşi Kurtlar Dünyası Android Oyunu The WOLF APK

the wolf android oyun icon


Vahşi Kurtlar Dünyası Android Oyunu The WOLF APK

The Wolf Apk ile doğadaki vahşi kurtların dünyasına dal ve onlardan biri olarak hayatını yaşa! Mobildeki en iyi kurt RPG oyunu sonunda sizlerle. Muhteşem atmosferi keşfedip, karakterini geliştirerek ve yetenekleri yükselterek sürünün Alfası ol! İki moddan birinde gücünü deneyebilirsin: İşbirliği ya da PVP - hepsi Çevrim İçi Gerçek Zamanli Çok Oyunculu. Arkadaşlarınla ve tüm Dünyadan insanlarla oyna!

The Wolf Android Oyun Özellikleri:

- Çevrim İçi Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu RPG
- Etkileyici 3B grafikler
- Güzel çevre
- Gerçekçi hayvanlar
- Karakter gelişimi ve yükseltmeler
- İşbirlikçi çok oyunculu av ve PVP Savaş Arenası modları
- Akıcı performans

ÇEVRİM İÇİ ÇOK OYUNCULU SİMÜLATÖR

Tüm Dünyadan oyuncular ile mücadele et! Yaban asla boş değildir. Gerçek zamanlı olarak diğer kurtlarla tanış ve ormanı fethet!

ARKADAŞLARINLA OYNA

Oyunca arkadaşlarına ve ailene katıl! Artık kolaylıkla kendi takımınızı oluşturup birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaş listesi ve sohbet seçenekleri sayesinde iletişimde kalmak kolay.

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME

Büyük bir Gri Kurt musun? Vahşi bir Kurt mu? Ya da belki de seni en çok yansıtan gizemli Siyah Kurttur? Yeni görünümler aç, en sevdiğini seç ve kendi özel karakterini yarat!

RPG SİSTEMİ

Kendi kaderinin kralı sensin! Bu simülatörde takip etmen gereken zorunlu bir yol yok. Sürünün Alfası olmak için hangi özellikleri geliştirip hangi yetenekleri yükselteceğine karar ver!

HARİKA GRAFİKLER

Haritada gezinmenin tadını çıkar ve etkileyici çevreye hayran kal! İninden dağlara ve akarsulara kadar, en yeni grafikler oyunu aşırı derecede hoş yapıyor. Hayvanlar gerçekçi görünmüyor mu? Hepsini kovalamayı dene!

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Avlanma modu av ararken haritayı keşfetmene izin verir: sıçan ve tavşanlardan başlarsın, dişi geyiklere, tilki ve rakunlara geçersin, bizon ve boğalara kadar yolu var. En güçlü rakiplerle mücadele etmek için diğer oyuncularla iş birliği kur! Eğer daha fazla heyecan istiyorsan Savaş Arenası moduna katıl – Başka bir sürü ile mücadele etmek için diğer kurtlarla takım olacaksın. Bu savaş demektir!
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.4

the wolf android oyun


the wolf apk oyun

Vahşi Kurtlar Dünyası Android Oyunu The WOLF APK

[93,1 Mb] (İndirme: 31)
The-Wolf.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 069
 
Tarih 4-06-2018, 20:14
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: