Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Haberleşme » Google Meet (Çoklu Toplantı Yapma Android Uygulaması)
Google Meet (Çoklu Toplantı Yapma Android Uygulaması)

Google Meet icon


Google Meet (Çoklu Toplantı Yapma Android Uygulaması)

Güvenli iş toplantıları için geliştirilen Google Meet yeniden tasarlandı ve artık herkes için ücretsiz.

Dünyanın her yerinden güvenle bağlantı kurun, ortak çalışın ve kutlama yapın. Google Meet kullanan herkes güvenli şekilde, yüksek kaliteye sahip görüntülü toplantılar oluşturabilir ve toplantılara katılabilir. Bu toplantılara 250 kişiye kadar kullanıcı katılabilir.

Google Meet Temel özellikler:
• Yüksek kaliteye sahip sınırsız sayıda görüntülü toplantı düzenleyebilirsiniz.
• Meet ile toplantıları güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü toplantılar veri aktarımı sırasında şifrelenir ve kötüye kullanıma karşı proaktif önlemlerle toplantılarınızın güvenliği sağlanır.
• Kolay erişim olanağından yararlanabilirsiniz. Yalnızca ilgili bağlantıyı paylaşmanız yeterlidir. Davetliler bir masaüstü web tarayıcısından veya Google Meet mobil uygulamasından tek tıklamayla toplantıya katılabilir.
• Ekranınızı paylaşarak belge ve slayt gibi içerikleri katılımcılara gösterebilirsiniz.
• Toplantıda konuşulanları, Google'ın sesle yazma teknolojisiyle desteklenen gerçek zamanlı altyazılarla takip edebilirsiniz.

Google Meet Android Çoklu Toplantı


Her cihaz üzerinden görüşün
Toplantı davetlileri bir yazılım indirmek zorunda kalmadan sadece bilgisayarlarındaki herhangi bir modern web tarayıcısını kullanarak online video konferansa katılabilir. Mobil cihazlarda ise Google Meet uygulamasını kullanarak toplantıya katılabilirler.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 41.5.312123951

Google Meet Android Çoklu Toplantı İndir


EN ÇOK SORULAN SORULAR

Google Hangouts, Hangouts Meet ve Google Meet arasındaki fark nedir?
Hangouts Meet ve Hangouts Chat, 2020 Nisan ayında Google Meet ve Google Chat olarak yeniden isimlendirilmiştir. Klasik Hangouts kullanıcılarını yeni Meet ve Chat ürünlerine taşıyacağımızı 2019'da duyurmuştuk. Herkese kurumsal seviyede online görüntülü konferans görüşmesi imkanı sunmak için 2020 Mayıs ayında Google Meet'in ücretsiz versiyonunu tanıttık.

Google Meet güvenli mi?
Evet. Meet, verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Google Cloud'un güvenli tasarımlı (secure-by-design) altyapısından faydalanır. Gizlilik taahhütlerimiz, kötüye kullanımla mücadele önlemlerimiz ve veri koruma politikamız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmeye dışarıdan katılımcılar da katılabilir mi?
Kesinlikle evet. Google Meet'in ücretsiz versiyonunda toplantıya katılmak için tüm katılımcıların Google Hesabıyla oturum açması gerekir. Kurumsal veya kişisel e-posta adresinizle bir Google Hesabı oluşturabilirsiniz.
G Suite kullanıcıları toplantı oluşturduktan sonra, Google Hesabı olmayanlar da dahil olmak üzere herkesi toplantıya davet edebilir. Bunun için bağlantıyı veya toplantı kimliğini bütün katılımcılarla paylaşmanız yeterli.

Google Meet ücretsiz mi?
Google Hesabı olan herkes ücretsiz olarak görüntülü toplantı oluşturabilir, 100'e kadar katılımcı davet edebilir ve her bir oturumda 60 dakikaya kadar görüşme yapabilir (30 Eylül'e kadar ücretsiz kullanıcılar her oturumda 24 saate kadar görüşme yapabilir).
Uluslararası arama numaraları, toplantı kaydetme, canlı yayın ve yönetici ayarları gibi ek özellikler için planlar ve ücretlendirme bölümüne göz atın.

Google Meet bağlantıları geçerliliğini yitirir mi?
Toplantı bağlantısı, toplantı sona erene kadar aktif kalır. Yinelenen toplantıların bağlantıları, etkinlik tekrar ettikçe aktif kalır.

Google Meet, bulunduğum sektörün gerekliliklerine uygun mu?
Google Meet dahil olmak üzere tüm ürünlerimizin güvenlik, gizlilik ve uyum kontrolleri, başarı sertifikaları, uyum testleri veya denetim raporları, dünya genelindeki standartlara göre düzenli olarak bağımsız merciler tarafından doğrulanır. Dünya genelindeki sertifikalarımız ve onaylarımızın listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumumda G Suite kullanılıyor. Neden Google Takvim'de Google Meet'i göremiyorum?
Google Calendar'daki varsayılan görüntülü konferans görüşmesi çözümünün Google Meet olup olmaması gibi konulardaki G Suite ayarlarını BT yöneticileri kontrol eder. Kurumunuzda Google Meet'i nasıl etkinleştireceğinizi öğrenmek için G Suite Yönetici Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
Google Meet (Çoklu Toplantı Yapma Android Uygulaması)

[13,45 Mb] (İndirme: 6)
google-meet.apk


Reyting:

Kategori: Haberleşme
Gösterim: 937
 
Tarih 26-05-2020, 01:24
Etiketler: Google, haberleşme
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: