Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Futbol Oyunları » EA SPORTS™ FIFA 23 (Android Fifa 23 Oyunu)
EA SPORTS™ FIFA 23 (Android Fifa 23 Oyunu)

EA SPORTS™ FIFA 23 Companion


EA SPORTS™ FIFA 23 Companion (Android Fifa 23 Oyunu)Resmi EA Sports FIFA Companion Uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun hayalinizdeki kulübü kurun.

FUT STADYUM ÖZELLEŞTİRME
Yürüyüş animasyonu müziklerinden gol sevinçlerine, alev makinelerinden koreografilere kadar her unsuru kendi zevkinize göre değiştirin ve başarılarınızla övünün. FUT Stadyumunuzun her unsurunu Companion Uygulaması ile her yerden düzenleyin.

ETKİNLİKLER
Kulübünüz ve geniş FUT Topluluğu adına ödülleri açmak için yepyeni FUT Etkinliklerinde mücadele edin veya iş birliği yapın. Doğrudan Companion Uygulamasından tarafınızı seçin ve yeni Takım Etkinliklerinde FUT Topluluğuna karşı mücadele edin. Ya da Topluluk Etkinliklerinde global bir grup olarak iş birliği yapın ve toplulukların XP ilerlemesini her yerden takip edin.

ÖDÜLLER KAZANIN
Champions, Division Rivals ve Squad Battles ilerlemenizi doğrudan Companion uygulamasından takip edin ve konsolunuza giriş yapmadan Ödüllerinizi alın.

TRANSFER PAZARI
Transfer Pazarında global FUT Topluluğu ile Oyuncu alıp satarak takımınızın üst seviyeye çıkmasına yardımcı olun.

KADRO KURMA GÖREVLERİ
Kadro Kurma Görevleri (KKG) ile Kulübünüzdeki fazla oyuncuları takas ederek yeni Oyuncular, Paketler veya Kulüp Ögeleri alabilirsiniz.

NASIL BAŞLARIM?
Hesabınıza bağlanmak için konsolunuzdan veya PC’nizden FIFA 23’e giriş yapın. Ardından:
o FIFA Ultimate Team’e gidin ve FUT Kulübünüzü oluşturun
o Konsolunuzdan veya PC’nizden FUT Güvenlik Sorusu ve Yanıtı oluşturun
o Uyumlu mobil cihazınızdan FIFA 23 Companion Uygulamasıyla EA Hesabınıza giriş yapın.
Bu uygulama İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Lehçe, Arapça, Meksika İspanyolcası, Korece, Japonca, Geleneksel ve Basitleştirilmiş Çince, Danca, İsveççe, Portekizce ve Çekçe dillerinde mevcuttur.

EA’in Kullanıcı Sözleşmesi’nin kabul edilmesi gerekir. EA’in Gizlilik ve Çerez Politikası geçerlidir. EA’in hizmetlerini kullanımınızla toplanan tüm kişisel verilerin Gizlilik ve Çerez Politikası’nda ayrıntılarıyla açıklandığı şekilde Amerika Birleşik Devletleri’ne aktarılmasına izin verirsiniz.

Oynamak için PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC veya Stadia’da FIFA 23 (ayrı satılır) ve EA Hesabı gerekir. Bir EA hesabı almak için en az 16 yaşında olunması gerekir.

Bu oyun, rastgele seçilen sanal oyun içi ögeler dahil sanal oyun içi ögeleri elde etmek için kullanılabilen isteğe bağlı oyun içi sanal para satın alımları içerir.

FIFA Points Belçika’da mevcut değildir.

EA SPORTS™ FIFA 23 Companion EA SPORTS™ FIFA 23 Companion
Reyting:

Kategori: Futbol Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 491
 
Tarih 13-02-2023, 16:58
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: