Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » ES File Explorer (1.5 Cupcake)
ES File Explorer (1.5 Cupcake)

ES File Explorer (1.5 Cupcake)


ES File Explorer File Manager

Telefonları ve bilgisayarları keşfetmek için Dosya yöneticisi ve Uygulaması yöneticisi programıdır. ES File Explorer ücretsiz, tam özellikli bir dosya ve uygulama yöneticisidir. Diğer uygulamalar gibi tüm işlevleri: dosya yöneticisi, uygulama yöneticisi, görev katil, bulut depolama istemcisi (Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Box.net, SugarSync, Yandex, Amazon S3, ve Ubuntu One ile uyumlu), FTP istemcisi ve Samba istemcisi.

Bu program resim, müzik, video, belge, ve Android cihazlara ve bilgisayarlara hem de diğer dosyalara erişim sağlar. ES File Explorer Android kullanıcıları, nerede olurlarsa olsunlar, ücretsiz kendi kaynaklarınızı yönetmenize olanak sağlar. Siz dosyalarınıza mobil cihazınızdan erişebilir ve bunları başkaları ile paylaşabilirsiniz. Uygulaması kolaydır. 3G üzerinden bağlı kalarak yapar, 4G, EDGE veya Wi-Fi, arkadaşlarınızla fotoğrafları paylaşabilir, upload edebilir ve videoları izleyebilirsiniz. Dünyada 100 milyonun üzerinde indirme! Android piyasada en iyi kaynak yönetimi araçlarından biridir.

ES Dosya Gezgini 31 dili destekler:
İngilizce, Japonca, Korece, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Portekizce (Br), Portekizce (Pt), Katalanca, Danca, Hollandaca, İbranice, Yunanca, Lehçe, Vietnam, Slovakça, Hintçe, Malayca, Swahili, Farsça, Tay, Romence, Arapça, Sırpça, Türkçe, Çekçe, ve İsveççe.

Bu standart sürüm Android 2.1, 2.2, 2.3, 3.1, 3.2, 4.0,4.1 ve 4.2 içindir. Android 1.5/1.6/2.0 kullanıcıları, ES Dosya Gezgini Cupcake sürümü kullanın lütfen.

Özellikler listesi:

* Dosya Yöneticisi - Birden, Seç Kes / Kopyala / Yapıştır, Taşı, gizle, Gönder, Yeni isim ver, Sil, Arama, Paylaşım Oluştur, Kısayol Oluştur ve imi kullanarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda yaptığınız gibi dosyalarınızı yönetin; işlemleri olabilir yerel dosyalar (Android cihazınızda) veya uzaktan (bilgisayarınızda) yapılan
* Uygulama Yöneticisi -, kategorize kaldırmak, yedekleme, ve uygulamalar için kısayollar oluşturabilirsiniz
* Remote File Manager - etkinleştirildiğinde, bilgisayarınızdan telefonunuzdaki dosyaları yönetmek
* Dahili ZIP ve RAR desteği sıkıştırmak ve sıkıştırmasını ZIP dosyaları, unpack RAR dosyaları ve (AES 256 bit) şifrelenmiş ZIP ​​dosyaları oluşturmanıza olanak sağlar
* Dahili fotoğraf, müzik ve videolar dahil olmak üzere çeşitli dosya türleri için izleyiciler ve oyuncular; diğerleri açılması için, böyle Documents To Go gibi üçüncü parti uygulamalarını destekler
* APK'ler ve görüntüler için küçük gösterir
* Metin gösterici ve editörleri
* SMB ile WiFi üzerinden evdeki bilgisayarınıza erişin
* FTP ve WebDAV istemcisi olarak işlev görür. Sadece FTP, FTPS, SFTP ve WebDAV sunucuları üzerindeki dosyaları yönetin sizin SD kartınızdaki dosyaları yönetmek istiyorum
* Destekler Dropbox, Box.net, SugarSync, Google Drive (Google Dokümanlar artık Google Drive bir parçasıdır), SkyDrive, Amazon S3, Yandex ve daha fazlası.
ES Dosya Gezgini, resmi sürümlerinden daha fazla fonksiyonlara sahip geliştirilmiş bir bulut depolama istemcisi
Bu internet sürücüler için fotoğraf, video ve diğer dosyaları kaydetmek ve bunları başkaları ile paylaşabilirsiniz.
Bluetooth hazır cihazlar arasında dosya kopyalama ve yapıştırma yapabilirsiniz * Bluetooth dosya tarayıcısı. Bu cihazlar tarama ve Bluetooth aygıtlar arasında dosya aktarımı için OBEX FTP destekler.
Tek bir tıklama ile * öldür görevleri - Çalıştırdığınız tutmak istediğiniz uygulamaları görmezden engellenecekler listesi ile otomatik olarak öldürme görevler için basit bir widget içerir. Bu özelliği kullanmak için, ES Görev Yöneticisi modülünün yüklü olması gerekir.
* Kök Explorer - root kullanıcıları için dosya yönetimi araçları nihai kümesi. Tüm dosya sistemi ve tüm verileri dizinlere erişim sağlar ve kullanıcı izinlerini değiştirmenize olanak verir.
* Geliştiriciler, vb ekleri e-posta göndererek, uygulamaları dosyaları seçmek için geliştirici arayüzü için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz
* Diğer özellikler ve gelecek daha birçok
Biz Android Market üzerinde iyi dosya yöneticisi oluşturmak için çalışıyoruz, bu yüzden yorum, öneri, ya da olabilecek herhangi bir sorunları ile İLETİŞİM tereddüt etmeyiniz.

SSS:
1) harici SD kartlar, cihazlar (Samsung Galaxy S III, vb) bulamıyor musunuz? : Harici hafıza kartlarını getirmek için Sık Kullanılanlar düğmesini tıklatın.
2) dosyaları görünür değil miyim? : Telefonunuzun menü tuşuna basın ve Ayarlar -> Dosya Ayarlar ve Gizli Dosyaları Göster seçeneğini belirleyin.

ES File Explorer (1.5 Cupcake)

ES File Explorer (1.5 Cupcake)

[2,81 Mb] (İndirme: 409)
ES.File.Explorer.File.Manager.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Sistem Araçları / Widget
Gösterim: 5 786
 
Tarih 25-12-2012, 15:51
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: