Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Yapı Kredi Mobil Bankacılık Android
Yapı Kredi Mobil Bankacılık Android

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Android


Yapı Kredi Mobil Bankacılık (Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık Programı)

Sağlığınız bizim için kıymetli! Temassız yaşamamız gereken bu günlerde teknolojilerimizle yanınızdayız.

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

• ATM’ye dokunmadan QR kodla para çekip yatırabilirsiniz.
• POS’ta QR kodla ödeme ile kartınızı kullanmadan ödeme yapabilirsiniz.
• Araçta ödeme ile Opet istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil'in Teknolojileri ile #SağlıklıKal

Yapı Kredi Mobil’de işlemler çok daha hızlı, varlık takibi çok daha kolay. Ayrıca yeni eklenen özelliklerle daha fazla bankacılık hizmeti parmaklarınızın ucunda!

Yapı Kredi Mobil artık hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Bireysel ve kurumsal mobil şube arasında kolayca geçiş yaparak tek uygulama ile dilediğiniz her yerden finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Göz-ID özelliği sayesinde; gözlerinizi sisteme tanıtarak Yapı Kredi Mobil’e göz taraması ile giriş yapabilirsiniz. Göz-ID tanımınızı “Ayarlarım” menüsü altında bulunan “Göz-ID Aktivasyonu” adımından yapabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ile bireysel ve kurumsal vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartlarınızı ana sayfada hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Ana sayfada bulunan gelişmiş arama özelliği sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bireysel kullanıcı olarak, ATM’ye dokunmadan QR kod ile hızlıca paranızı çekebilirsiniz.

Birden fazla şirketin finansal işlemlerini yönetiyorsanız; grup şirketleri arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, artık şirketinizin acil nakit ihtiyaçları için de Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz. Aylık ödeme planı ile ödemelerinizi kolayca takip edebilir, “Onay Merkezi” menüsünden hızlıca onay işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Her türlü görüş ve öneriniz için www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasının Mobil Bankacılık ile ilgili sitesindeki Link için TIKLAYINIZ.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.8.0

Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Finans
Gösterim: 9 419
 
Tarih 1-01-2021, 21:37
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: