Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Finans » Halkbank Mobil Android Bankacılık Uygulaması
Halkbank Mobil Android Bankacılık Uygulaması

Halkbank Mobil Android Bankacılık Uygulaması


YENİ Halkbank Mobil Android Bankacılık Uygulaması

Daha önce kendine yakışmayan bir uygulama ile karşımızda olan Halkbank Mobil Bankacılık kendisini yenileyerek kendine yakışan bir uygulama ile karşınızda.

Android yüklü cihazların 4.0.3 ve üzeri versiyonunda kullanılabilecek olan "Yenilenen Halkbank Mobil Bankacılık Uygulaması" hızlı ve kolay bir şekilde bankacılık işlemlerinizin yapılabileceği Mobil Şube’ye erişim ile tüm kullanıcıların yararlanabileceği zengin içerikli Mobil Portal olarak iki bölüm ile hizmetinize sunulmuştur. Android uygulama içerisinde, müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yaparak, bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde kolayca yapabilirsiniz. "Halkbank Mobil Şube Android" ile internetinizin olduğu heryerde dilediğiniz zamanda ve yerde; hesap hareketlerinizi takip edebilir, para transferi seçeneği ile EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı borcunuzu ve cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz.

Ayrıca "Halkbank Mobil apk" uygulaması ile ajanda bölümünde günlük ödemelerinizi takip edebileceğiniz gibi, Söz Sizde bölümünden görüş ve önerilerinizi bankaya iletebilirsiniz. Mobil Portal bölümünde ise tüm Android kullanıcılarına açık olan Halkbank hakkındaki tanıtım ve bilgilendirme sayfalarını görebileceksiniz. Mobil Portal’de banka hakkındaki en son haberlere, kampanyalara, finansal araçlara, özel içeriklere ve en yakın şube/ATM yeri gibi lokasyon bazlı hizmetlere ulaşabilirsiniz.Reyting:

Kategori: Finans
Gösterim: 8 631
 
Tarih 30-10-2019, 01:29
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: