Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Araba Yarış Oyunları » Real Racing 3 (Android Araba Yarışı Oyunu)
Real Racing 3 (Android Araba Yarışı Oyunu)

Real Racing 3 (Android Araba Yarışı Oyunu)


Real Racing 3 apk (Android Araba Yarışı Oyunu)

Electronic Arts (EA) tarafından android mobil cihazlar için piyasaya çıkan son sürüm Real Racing 3 araba yarış oyunu büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Görsellik ve kaliteli arabalar ile yakın zamanda bir çok araba yarış severin mobil cihazında göreceğimiz bu oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Real Racing 3, Android cihazlarda çalışabilme özelliğine sahip bir oyundur. Oyun apk türünde olduğu için Android olmayan cihazlarda çalışmayacaktır. Bu Android Oyunu son dönemlerde piyasaya çıkmış olan en iyi yarış oyunlarından birisidir. Oyun 3D grafikleri sayesinde oldukça zevkli bir yarış sunmaktadır. Daha önceki versiyonlarında bulunan hataların düzeltilmesiyle de beraber, oyun büyük bir gelişim göstermiştir. Oyunu oynayabilmek için Download edilmesi şarttır. Oyuna başlayacağınız zaman sizden bir araç seçmeniz istenmektedir. Daha sonra yarışlardan kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirebiliyor ya da kendinize yeni bir araç satın alabiliyorsunuz. Oyunun kontrolü her ne kadar zor gibi gözükse de durum bundan tamamen farklıdır.

Real Racing 3 Android Oyun Özellikleri :

- Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi arabalar
- Birbirinden Muhteşem 100 adet araç
- 22 Adet yarış parkuru
- İnternet üzerinden gerçek kişilerle veya Facebook arkadaşlarınızla yarışabilme zevki!

ÖNEMLİ NOT: Real Racing 3 Android oyunu, 3D grafikleri ve ses efektleri ile oldukça kaliteli olduğundan, bu dosyayı kurduktan sonra tekrar indirmeler yapacaktır. Bu sebeten cihazında yeterli depolama alanı ve hızlı bir şekilde indirmeniz için de Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz. Yüklenecek Dosya Boyutu Yaklaşık 1,5 Gb'tır.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 11.1.1
Real Racing 3 (Android Araba Yarışı Oyunu)

[52,41 Mb] (İndirme: 6621)
real-racing-3.apk


Reyting:

Kategori: Araba Yarış Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 36 349
 
Tarih 30-01-2023, 19:19
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: