Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğitim Uygulamaları » Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)
Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

sesli sözlük android


Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

Benim de çok sık ziyaret ettiğim ve çok faydalandığım sesli sözlük web sitesinin Android kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulamasıdır.

Türkiye'nin en çok kullanılan online Türkçe-İngilizce sözlüğü Sesli Sözlük artık Android üzerinde. Sesli Sözlük internet üzerinden hizmet veren çok dilli online sözlüktür. Esas tanınırlığını İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye yaptığı sözcük çevirileriyle sağlamıştır. İngilizce ve Türkçe yanında Osmanlıca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Yunanca ve İspanyolca da sözcük çevirisi yapılabilecek diller arasındadır. Sözlüğe bütün cep telefonlarından da erişilebilmektedir. Sesli Sözlük, ilk İngilizce-Türkçe online sözlüklerden biri olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kullanıcılar sözcüklerin sesli okunuşunu dinleyebilmektedirler. Sözlüğün adı buradan gelmektedir.

Kullanıcılar yeni çeviriler ekleyerek sözlüğe katkıda bulunabilmektedir. Kurulduğu günden beri oldukça hızlı bir şekilde büyümektedir ve günümüz itibarıyla 15 milyondan fazla çeviriye ulaşmıştır.

Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 10

Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

[14,61 Mb] (İndirme: 322)
sesli-sozluk.apk


Reyting:

Kategori: Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 5 585
 
Tarih 8-10-2020, 01:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Andr 19 Ağustos 2015 22:58
My friend, I miss your posts! Hope all is going well for you. Congrats on the birth of your gddaranughter *cute!!!* I'm redesigning my blog atm because I miss blogging. Life has made a 360 for me in a good way tho I'm still very aware that nothing in life is certain Tell me about your new business And how's the course going? You look beautiful coz you are beautiful! Un abbraccio forte mia amica! :*
Alıntı yap  Bildir        1
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: