Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğitim Uygulamaları » Tureng Sözlük Mobil Uygulaması
Tureng Sözlük Mobil Uygulaması

Tureng Sözlük Mobil Uygulaması


Tureng Sözlük Android Mobil Uygulaması

Türkiye’nin en kaliteli online Türkçe-İngilizce sözlüğü olan Tureng Sözlük, artık Android kullanıcılarına da hizmet veriyor.

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Tureng Sözlük şimdi de rahat kullanımı ile mobil Android cihazlarda.

En doğru sonucu en hızlı şekilde verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına göre kategorilendirilmiş üç milyondan fazla terim bulunduran "Tureng Sözlük Android" uygulaması bu alanda da yine fark yaratmışa benziyor. Aranan kelimeyi, en çok bilinen 3 farklı İngilizce aksanda seslendirme özelliği ile kullanıcılarının hizmetine sundu.

Bulmadığınız sonuçlar için tercüme edilmesi ile geliştirilmekte olan veritabanı ile Tureng Sözlük ekibi tarafından hergün geliştirilmektedir. Türkçe’ye çevrilemeyecek ifade kalmayana kadar çalışmalarına devam edecek olan Tureng SözIük, on senelik çeviri geçmişine ve deneyimine sahip çevirmenler tarafından kurulmuş olan Tureng Çeviri firmasının, çeviri, eğitim, mühendislik, iş dünyası ve dış ticaret sektöründe çalışanlara sunduğu tamamen ücretsiz online sözlük hizmetidir.

Tureng Sözlük Hakkında; 15 senelik çeviri geçmişine ve deneyimine sahip çevirmenler tarafından kurulmuş olan Tureng Çeviri firmasının sunduğu online sözlük hizmetidir.

Sözlük, temel olarak çeviri sektöründe çalışan ve dış ticaret yazışmaları yapan kullanıcılar için oluşturulmuştur. Her kelimeye, terime, deyime, söz öbeklerine ve kullanım alanlarına göre bütün anlamlarına kolayca ve hızla ulaşılabilen bir kaynak olarak tasarlanmıştır.

İnteraktif çalışma biçimi, kullanıcı aramalarıyla sürekli olarak güncellenen ve güçlendirilen veritabanı, kolay kullanıma sahip arayüzü, kullanıcı önerileri ve şikâyetlerini dikkate alarak yapılandırma, kullanım seçenekleri ile artık çevirilerinizi, yazışmalarınızı ve araştırmalarınızı yük olmaktan çıkarabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.1.5


Tureng Sözlük Mobil Uygulaması

[10,95 Mb] (İndirme: 336)
Tureng-Sozluk.apk


Reyting:

Kategori: Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 4 165
 
Tarih 19-11-2021, 21:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: