Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Alışveriş » Mobil eBay Android
Mobil eBay Android

Mobil eBay Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.4 ve üzeri

Android eBay Alışveriş Uygulaması

Bilmeyenler için, eBay İnternet üzerindeki en büyük açık artırma usulü alışveriş sitesidir. Bu uygulamada sürekli eBay kullanıcıları için çıkarılmış Android eBay uygulamasıdır!

Bu eBay apk indir uygulaması ile cep telefonunuzdan veya tablet pc'nizden aşağıdaki resimlerde göründüğü gibi kullanıcı adı ve şifrenizi girerek pek çok işleminizi yapabilmektesiniz. eBay android uygulaması ile minimum ve maksimum para aralığı girerek istediğiniz fiyat aralığında ürünleri çabucak bulmanız mümkün. Tek eksiği şu an için Türkçe dil desteği olmaması. İleride TR dil desteğini ekleyeceklerini düşünüyorum. Çünkü bizim ülkemizden de oldukça kullananlar mevcut.

Şirketin merkezi her ne kadar ABD bulunsa da, Dünya üzerinde pek çok ülkede şubesi vardır. Bunlar; Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İran, İrlanda, İtalya, Kore, Malezya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Filipinler, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, İngiltere ve Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

Satıcı ve alıcı arasında, ürünü sitesinde yayınlayarak, aracılık etmektedir. Satılacak ürün için önce listeleme parası ve eğer ürün satılırsa bir de satış fiyatı üzerinden kesinti olmak üzere satıcıyı ücretlendirir. Alıcı kapanış fiyatı ve belirtilen posta ücreti dışında bir ücret ödemez. Uluslararası para göndermek için ödeme şekline ve tarzına göre aracı kuruma para ödemek gerekebilir.

En popüler ödeme şekli PayPal apk indir olmakla birlikte Western Union, kredi kartları ve bankalar arası para transferi de bazı satıcılar tarafından kabul edilmektedir.

eBay'de her ürünün satıcısı farklı olduğundan her sunulan ürünün tanımı ve ödeme şekli değişiktir. En çok sorun bu alanda olmakla birlikte, postada kaybolma ve zarar görmeye karşı sigorta, eğer sunulmuşsa, eklenmesi tavsiye edilir.

Her alışveriş sonrası, satıcı ve alıcının karşılıklı birbirlerine puan vermeleri (pozitif, nötr, negatif) ve not yazmaları ile işlem yapan kişiler için genel bir kanaat oluşmaktadır. Puanlama sistemi alışverişin riskini azaltmayı amaçlamaktadır. Zorunlu degildir ancak bırakılması tavsiye edilir. Genelde, satıcı ve alıcı ürün teslimatının ardından birbirlerine puan verirler.

Yedi gün içinde ödeme yapmayan alıcı, eger satıcı Ebay'e bildirirse, uyarı alır. Alıcı bu uyarı sonrası da ödeme yapmazsa satıcıya satış fiyatı üzerinden kesilen ücret geri ödenir. Alıcı 3 ayrı uyarı ile sistemden çıkartılır. Bu negatif puandan ayrıdır.

eBay mobil ile şunları yapabilirsiniz:

- Arama yapma, Teklif verme, dünyanın dört bir yanından eşsiz öğeleri görerek satın alma
- Öğeleri bulmak için barkod tarayıcı kullanabilme
- Fiyatları karşılaştırabilme
- Kendi koyduğunuz ürünleri takip edebilme
- Geri bildirim bırakabilme
- eBay mesajlarını okuyabilme ve mesaj atabilme

Bu Android uygulamasının şu an için destek verdiği diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.16.1.2
Mobil eBay Android

[18,05 Mb] (İndirme: 57)
ebay-android.apk


Reyting:

Kategori: Alışveriş
Gösterim: 3 526
 
Tarih 8-11-2017, 20:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: