Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Alışveriş » AliExpress Apk İndir
AliExpress Apk İndir

AliExpress Apk İndir


Android AliExpress Alışveriş Uygulaması

"AliExpress Android" meşhur Alibaba alışveriş sitesinin bir koludur. Çin ürünlerinin satıldığı bir site olan AliExpress ile çok ucuz ürünleri almanız mümkün. Tabi yeni başlayanlar biraz araştırarak almasını tavsiye edeceğim. Aşağıda sizlere ufak benim de bir ara alışveriş yaptığım bir site olduğu için sizlere ipuçlarını vermeye çalışacağım.

Öncelikle Çin ürünlerini rahatlık ile alabileceğiniz ve kullanıcıları için herşeyin düşünüldüğü güzel bir apk uygulaması olmuş. Lakin buradan alışverişin bazı kuralları var bunlara dikkat etmenizi öneririm.

Ali Express Android Genel Özellikler:

- Ürünleri kategorisine göre ayırabilme
- Özel geliştirilmiş filtreler ile daha hızlı arama sonuçları
- Alışveriş yapanların yorumlarını okuyarak fikir edinebilme
- İstek listesi oluşturubilme
- Ürünlerinizi e-mail, Facebook ve diğer bir çok sosyal medya ile arkadaşlarınız ile paylaşabilme
- Güvenli çevrimiçi ödeme seçenekleri
- Kargolarınızı takip edebilme
- Siparişleriniz hakkında anlık bildirim ve güncellemeleri alabilme
- Siparişlerinizi rahatlık ile düzenleme
- Satıcılarla sohbet edebilme
- Satıcı Korumasını tüm alışverişleriniz için geçerli kılabilme

AliExpress.com Genel Bakış:

AliExpress Nisan 2010 yılında satış hayatına başladı. AliExpress ürün alımlarında minimum sipariş miktarı (Adedi) ile doğrudan nihai tüketiciye ürünlerini sunmak için satıcı ve tedarikçiler için bir lider e-ticaret pazarcısı olmaya çalışmaktadır.

Giyim & Aksesuar, Otomobiller & Motosikletler, Telefonlar ve Telekomünikasyon, Bilgisayar ve Ağ, Tüketici Elektroniği, Güzellik & Sağlık, Işıklar & Aydınlatma, Bagaj & Çanta gibi daha pek çok ürün satmadığı ürün yok sayılır.

AliExpress Hakkıında Bilmeniz Gerekenler:

Öncelikle siteye kayıt olunuz. Sonra hangi ürünü arıyorsanız veya incelemek istiyorsanız alışverişe bu basamakları yaparak devam edin; benim tavsiyem mutlaka "free shipping" yazan ürünlere bakın. Çünkü beğendiğiniz ürüne kargo ücreti gelmemesi açısından önemlidir. Yoksa tuhaf kargo ücretleri ile karşılaşabilirsiniz.

İkinci önemli nokta alacağınız ürünün satıcısının geri beslemesidir. Yani sattığı ürünlerde alan kişiler bu kişiye puan veriyor. Bu puan ne kadar yüksek ise satıcı o kadar güvenilirdir. Diyeceğim o ki, mutlaka ama mutlaka satıcının profiline göz atın ve 3 kuruş fazla ödeyin ama güvenilir bir satıcıdan ürünü alın.

Diğer bir önemli husus ise ürünü alamdan önce satıcı ile irtibata geçip siparişinize kargo takip numarası verilip verilmediğini öğrenin. Kargo takip numarası verilen ürünlerin kaybolma veya gelmeme gibi bir şansı yok diyecek kadar azdır.

Ayrıca aklıma gelmiş iken, fazla yüksek miktarlı ürün almayın derim. Bizim gümrükte takılıyor ve aldığınız ürün geri dönüyor. Bu işi daha ayrıntılı anlatan siteler mevcut. Ben yaşadığım ve tecrübelerime istinaden sizlere kısaca biraz bilgi vermek istedim. cepapkindir.com olarak sorunsuz ve ürünün müşteriye ulaştığı alışverişler dileriz.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 8.63.6

AliExpress Apk İndir

AliExpress Apk İndir

[110,95 Mb] (İndirme: 917)
AliExpress.apk


Reyting:

Kategori: Alışveriş
Gösterim: 5 809
 
Tarih 19-01-2023, 20:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: