Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Fotoğrafçılık » Android Fotomontaj Programı PhotoFunia
Android Fotomontaj Programı PhotoFunia

Android Fotomontaj Programı PhotoFunia


Harika Resim Düzenleme Programı - PhotoFunia

Harika bir Android Fotoğraf Kolaj uygulamasıdır!

Ben bu uygulamanın internet üzerinde bilgisayarda kullanılanını kullanıyordum. Gayet başarılı yapılmış diye düşünürek bir çok işimi yapmıştım.

PhotoFunia ile artık bilgisayarınızda yaptığınız eşsiz resimleri mobil cihazınızda anında bir kaç tıklama ile anında yapabileceksiniz. Bu ufak boyutlu apk uygulaması resimlere hayat verdiğiniz, canlılık kattığınız, kişileri şaşırtacak kadar değişik egzotik yerlere koyabileceğiniz harika bir resim editörüdür. Bu resim uygulaması ile işlerinizi yapabilmeniz için internetinizin olması gerekmektedir. Herşey hazır olduğu için siz fotoğraflarınızı yüklüyorsunuz o sizin yerinize herşeyi yapıyor. Sadece ufak tefek ayarları sizler yapıyorsunuz.

PhotoFunia apk indir uygulaması içinde 18 ayrı kategoride 392 adet farklı resim editörünü barındırdığı harika bir fotoğrafları değişik güzel ve egzotik yerlere hazır yapıştırma uygulamasıdır!

Android PhotoFunia ile fotoğraflarınıza hazır şablonlar ekleyebilir veya beğendiğiniz kişilerin resimlerini bir kahve fincanındaki köpük haline çevirebilir, neon yazı ile yazdırabilir, kumsalda kumlara yazabilir, ağaca zarar vermeden imini kazıyabilirsiniz. Daha buraya yazamadığım o kadar çok hazır şablonları var ki siz bile görünce şaşıracaksınız.

Neşeli, duygusal, komik, sevgi, ilginç veya dileğiniz tarzda resminizi hazırlayacağınız zaman sadece arkanıza yaslanın ve keyfili anlarınızın tadını çıkarın. Fotomontaj yaparak oluşturduğunuz şaheseri arkadaşlarınızla yada linkini mail olarak yollayıp sosyal medyada paylaşarak keyfini sürebilirsiniz. Yaptığınız neşeli çalışmalar inanın herkesin çok hoşuna gidecektir. Hatta isterseniz oluşturduğunuz resim efektlerini bloglarınızda yayınlayabilirsiniz.

Not: Uygulamanın resimleri işleyebilmesi için internet bağnaltısı gereklidir.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.0.7.0

Android Fotomontaj Programı PhotoFunia

[4,39 Mb] (İndirme: 1524)
PhotoFunia.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 17 216
 
Tarih 14-02-2018, 12:43
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (2)
İsim 18 Temmuz 2016 16:42
Resimleri Birazdaha Büyütseytiniz
Alıntı yap  Bildir        1
Kullanıcı çevrimdışı By_EnGo 19 Temmuz 2016 20:07
**** Resimlerin çok büyük olmamasının nedeni kota sıkıntısı yaşamamanız ve sizlere daha hızlı bir şekilde hizmet verilmesi içindir.
--------------------
Lütfen Sorularınızı e-mail ile değil İstek ve Şikayet bölümden sorunuz!!!
Alıntı yap  Bildir        2
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: