Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Spider Man GameLoft Android Oyunu
Spider Man GameLoft Android Oyunu

Spider Man GameLoft Android Oyunu


Ücretsiz Spider Man GameLoft Android Oyunu

El emeği, Marvel çizgi romanlarından fırlamış hissi yaratan aksiyon dolu, atari tarzı bir macera oyununa ağ atın!

Örümcek alemindeki tüm kahramanları bu müthiş tehlikeye karşı birleştir! Kendilerinin bitmeyen versiyonlarını New York'ta toplamak için boyutsal bir geçit açan yeni Belalı Altılı ile savaşacak Örümcek Adam ordusu işe al! Belalı Altılı, her birini yok ederek boyuttan boyuta geçiyor. Şimdi de bizimki direniyor!

İLK ÜCRETSİZ ÖRÜMCEK ADAM OYUNU!

• İlk atari tarzı ağ koşucusu İnanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York'ta 5'ten fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
• Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
• Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda bitmez aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

İLK HİKAYELİ KOŞU!

• Devam eden olaylara dayalı süregelen bir macera oyunu: Belalı Altılı, önüne çıkan her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu inanılmaz Örümcek Adam ordusu Belalı Altılı'ya gününü gösterecek!
• Örümcek Adamlarla, her birinin farklı varyasyonları bulunan (Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi) kahramanları ve kötü adamları içeren ikonik karakterleriyle 50 yıldır büyüyen devasa Marvel Evreni'nde eğlenceye dal!
• Çizgi romana sadık kalmak için bu atari tarzı koşu oyunu uyarlaması deneyimli bir Örümcek Adam yazarıyla yazıldı!

BİR OYUNDAKİ EN ÇOK ÖRÜMCEK ADAM!

• Marvel'in muhteşem çizgi romanlarından fırlayan, Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam, Kızıl Örümcek ve İnanılmaz Poşet Adam da dahil tükenmeyen Örümcek Adam kartlarını çağır, topla ve oyna!
• Muhteşem bir Örümcek koşusunu garantilemek için kartları topla, kaynaştır, seviyelerini yükselt. Her biri, New York civarındaki örümcek operasyonu görevlerinde savaşa yardımcı, kendine özgü süper güçlere sahip.
• TUTARLI OLARAK ÇIKAN YENİ ÖRÜMCEK ADAM KARAKTERLERİ!

GÖRSEL BİR ŞÖLEN

• Marvel çizgi romanlarından esinlenen hücre gölgelendirme tarzı bir çizim.
• Koşu oyununda her aksiyonu gerçek kılan süper sağlam grafik animasyon.

Atari tarzı oyunları, aksiyonu, macerayı, hızlı çatışmayı, sonsuz koşuyu, kötülerle savaşı, süper kahraman oyunlarını ve Marvel çizgi romanlarını sevenler için.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri


Spider Man GameLoft Android Oyunu

[0 b] (İndirme: 374)
Spider-Man-Gameloft.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 239
 
Tarih 18-03-2020, 19:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: