Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Call of Duty®: Mobile
Call of Duty®: Mobile

Call of Duty Mobil Android


Mobil Cihazlar İçin Call of Duty®: Mobile Android

Call of Duty®: Mobile - Geçmişin Gölgesi Sonunda beklenen oyun geldi !

3D savaş strateji oyunu Call of Duty artık Android tabanlı telefon ve tabletlerde oynanabilecek. Bir çoğumuzun bildiği efsanevi kahramanlar, elit askerler ve bunları taşıyan yıkıcı hava araçları ile bir takıma komuta edebileceksiniz.

Bu güzel Android aksiyon oyununda, küçük bir karakol ile başladığınız ve ileride devasa üsse dönüştüreceğiniz bir üs kurmak sizin elinizde. Kurduğunuz bu küçük karakol tarzı askeri üs'te daha sonra düşmanlara karşı saldırılar başlatarak oyunun heyecanını doyasıya yaşayın. Call of Duty®: Mobile Android oyununda dağıtılan ödüller için yarışan ve arkadaşlarınız ile ölümüne savaşlar yapacağınız ittifaklar kurun.

Resmi CALL OF DUTY® özellikle cep telefonları için tasarlandı. Efsanevi çok oyunculu haritaları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5v5 takımlar halinde hızlı bir ölümüne maç mı? Ürkütücü Zombi ortamı mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Ücretsiz Activision CALL OF DUTY®: MOBILE'da hepsi var.

MOBİL CİHAZLARDA ÜCRETSİZ OYNANABİLİR

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

ZOMBİLERE KARŞI HAYATTA KALMA MODU ARTIK OYNANABİLİR!

Takımınla birlik ol ve destansı bir FPS savaşında hayatta kalma mücadelesi ver! Yaşayan ölü sürüleriyle ve devasa ZOMBİ patronlarıyla Call of Duty tarzıyla savaş. Bu sınırlı süreli ZOMBİ modu yüreklere korku salacak!

ÇOK SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarının efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılacak. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte sen de eğlenceye katıl!

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR

CALL OF DUTY®: MOBILE'ı oynarken bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet ve skor serisinin kilidini aç ve kazan. Ayrıca, teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları da karşına çıkacak. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi nefes kesen çok oyunculu PvP modlarında oynarken teçhizatını savaşa yanında getir.

REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN

Rekabet dolu Sıralamalı Mod'da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesici, ücretsiz çok oyunlu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

SEÇİMLERLE DOLU VE KARMAŞIK

Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana sürekli değişen bir oyunda karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

Not: Call of Duty®: Mobile Android oyununu oynayabilmeniz için İnternet bağlantısı gereklidir.
Android Sürümü: 4.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.29

Call of Duty Mobile


Call of Duty Mobile

Call of Duty®: Mobile

[0 b] (İndirme: 165)
Call-Of-Duty.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 4 798
 
Tarih 16-11-2021, 14:19
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: