Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Kişiselleştirme » Gelişmiş SwiftKey Klavye Android
Gelişmiş SwiftKey Klavye Android

SwiftKey Klavye APK indir


Swift Klavye Keyboard

Mobil klavye denilince akla ilk gelen uygulamalardan bir tanesi de tabii ki "Android SwiftKey Klavye"’dir. Yenilikçi görünümü ile dikkat çeken uygulama hızlı olmasının yanı sıra yapısı ve kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Android uygulamalarınızın tamamında varsayılan klavye olarak da seçilebildiğiniz gibi 60’dan fazla dil desteği ile geniş bir kitleye hitap ediyor.

Kişiselleştirme konusunda oldukça başarılı olan uygulama 30 farklı tema sunmaktadır. Örnek olarak kişiselleştirme sekmesi altında “sms'den öğren” seçeneğini seçerek uygulamanın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal ağdan da öğrenmesine izin verirseniz daha iyi tahminler elde edebilirsiniz. Uygulama sık kullandığınız kelimeleri ve ifadeleri algıladığından tahmin oranı daha isabetli tahminler yapabilmekte. Uygulamada klavyeye basarak mı veya kaydırarak mı kullanmak istediğinizi seçerek “flow” özelliğini açabilir veya kapatabilirsiniz.

SwiftKey Flow tuşların üzerinde parmağınızı kaldırmadan yazmanızı sağlar. Parmağınızı başlayacağınız ilk harften başlayarak harften harfe sürükleyerek yazabilirsiniz. Bu şekilde kelimelerin ardından boşluk tuşuna da sürükleyerek cümle yazabilirsiniz. Dikkatimizi çeken bir özellik ise ayarlar, gelişmiş sekmesi altında yer alan “yatay tuş yüksekliğini” büyük olarak seçip “dikey tuş yüksekliğini” ise normal olarak seçtiğiniz takdirde klavyedeki tuşların eskisine oranla daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. "SwiftKey Klavye Android" Jelly Bean ve KitKat (4.1 ve sonrası) sürümlerinde emojilere destek vermektedir.

Uygulama iOs, Android ve windowsphone işletim sistemlerinde bulunmaktadır. Uygulamayı kullandığınız platformlar üzerinden ilgili marketler üzerinden indirebilir ve uygulamayı deneyebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.0.0.16
Gelişmiş SwiftKey Klavye Android

[0 b] (İndirme: 254)
SwiftKey-Klavye.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 3 951
 
Tarih 9-03-2018, 17:42
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: