Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Fotoğrafçılık » Fotor Photo Editor (Android Resim Düzenleyici)
Fotor Photo Editor (Android Resim Düzenleyici)

Fotor Photo Editor (Android Resim Düzenleyici)


Fotor Photo Editor İle Her Şey Mümkün!

Son yıllarda insanlar hemen hemen her yerde fotoğraf çekme isteği duyuyor. Tabi bunun biraz da çekişme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Zira insanlar birbiriyle yarış içindeler; biri çok güzel bir fotoğraf çektiğinde bir başkası da onun kadar güzellikte bir foto çekerek sözüm ona nazire yapıyor.

Tabi bunun için bir de çekim kalitesi ihtiyacı doğuyor. Daha iyi fotoğraf çekmek için daha kaliteli bir fotoğraf makinesi alıyorlar. Kiminin ekonomik şartları bunu almaya yetiyor, kiminin yetmiyor. Böyle durumlarda insanlar zaten hem cep telefonu ihtiyacını gidermek hem de bunu kamerayla birleştirmek için akıllı cep telefonları alıyorlar. Ancak ne kadar kaliteli bir telefon alsak da editör programları olmadan çekim kalitesini görselleştiremiyoruz ve bunun için bir photoshop programına ihtiyaç duyuyoruz.

Önceden bilgisayarlarda sıklıkla kullandığımız photoshop programları artık akıllı telefonlarda da mevcut. Birçok özelliği içinde barındıran bu programlar sayesinde fotoğrafın rengini, boyutunu, kalitesini artırabiliyoruz. Bunu en iyi uygulamak için bazı popüler uygulamaları telefonumuza indirerek gerçekleştirebiliyoruz. "Fotor Photo Editor" Android Parogramı da bunlardan bir tanesi...

Fotor Photo Editor APK uygulaması, yine birçok popüler program gibi bizlere resim üzerinde pek çok güzelleştirici özellik sunuyor. Ayrıca hızlı bir program olan Fotor Photo Editor programının, kolay görünümler ve menüsüyle birlikte ayarları da hızlıca yapılabiliniyor. Birçok ünlü gazete ve şahısların olumlu eleştiri yaptığı Fotor Photo Editor programı insanlar tarafından yaygın kullanılmasından dolayı son zamanların en elit fotoğraf düzenleme aracı olarak belirtiliyor.

Altı farklı kamera modu olan bu son moda editör programında, programı kolaylaştırmak için kılavuz da mevcut. Zamanlayıcı özelliği ve resim renkleri için dengeleme özelliği de var olan özellikler arasında. Yine birçok programda bulunmayan bir özellik ise "tek dokunuş". Bu özellik sayesinde tek bir tuşla resmi iyileştirerek en şık haline getirebilirsiniz. Farklı farklı düzenleme modları sayesinde resim üzerinde iyileştirmeler yapılabiliniyor. Elliden fazla filtre ve efekt seçenekleri neredeyse hiçbir programda bulunmaz bir özellik. Yine var olan çerçeve, metin ve etiket ekleme özelliklerini de belirtmeden geçmeyelim.

Kolaj şablonu sayesinde dokuz faklı fotoğraf ile bir albüm yaratabilme imkanı sağlayan Fotor Photo Editor, bu kolajlama modu sayesinde gazete ve dergi gibi platformlar için albümler yapılabiliniyor. Program; İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Japonca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Korece, Tayca, Türkçe, Endonezce, Vietnamca dillerini desteklemektedir ve birçok dil için de çalışmalarını sürdürüyor: ve popülaritesini artırarak tekel olma yolunda büyük adımlar atıyor.

Android 2.3 ve daha yüksek sürümler için kullanılabilen bu programın boyutu da çok cazip. Bir milyondan fazla yüklenen bu program için eleştiriler oldukça olumlu. Birçok tanınmış kurum ve kuruluşlar dahil şahıslar da bu programın kullanılması diğer kullanılan düzenleme programlarını rafa atacağını belirtmekteler.

Akıllı telefonunuz varsa ve fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz bu programı sayesinde daha da seveceksiniz...

Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.1.6.206


Fotor Photo Editor (Android Resim Düzenleyici)

[0 b] (İndirme: 115)
Fotor-Photo-Editor.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 3 264
 
Tarih 13-10-2021, 20:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: