Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Fotoğrafçılık » Android Resim Düzenleme PicLab - Photo Editor Uygulaması
Android Resim Düzenleme PicLab - Photo Editor Uygulaması

Android Resim Düzenleme PicLab - Photo Editor Uygulaması


Android Resim Düzenleme PicLab - Photo Editor Uygulaması

Akıllı telefonları kullanan genç nesil fotoğraf çekmeyi de çekinmeyi de çok seviyor. İlk etapta yalnızca önemli anlarını fotoğrafla ölümsüzleştiren kişiler, artık hayatlarının çoğunu fotoğraflara sığdırıyorlar. Bu da kişiler için oldukça hoş bir şey. Diledikleri zaman telefonlarından sevdikleriyle birlikte çekilmiş fotoğraflarına ve hayatlarının önemli dönemlerine bakabiliyorlar. Eski dönemlerde telefonlarla çekilen fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmak oldukça zordu. Android program sistemi olmadığı için telefonların kendi özellikleriyle fotoğraflar değiştirilmeye çalışılıyordu.

Diğer bir seçenek olarak da bilgisayarlar kullanılırdı. Bilgisayarlarda yer alan photoshop programları yardımıyla kişiler fotoğrafları üzerinde oynamalar yapabiliyorlardı. Ancak bu programları kullanmak oldukça zor ve zaman alıcı. Bu sebeple de son dönemde çıkan Android uygulama ile kişiler akıllı telefonlarından rahatlıkla fotoğraflarını düzenleyebilirler. Fotoğraflardaki gölgelerle oynayabilir. Maskeler ve çıkartmalar kullanabilir ya da fotoğraflara çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Bu işlemler de bu resim düzenleme programı sayesinde tamamen ücretsiz.

Bu düzenlenen fotoğraflar sonrasında twitter, instagram ve facebookta kolaylıkla paylaşılabiliyor. Programın içerisinde bulunan paylaşma seçenekleriyle kişiler rahatlıkla düzenledikleri bu fotoğrafları arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Üstelik bu düzenlenen fotoğrafların boyutları da yükselmiyor. Sosyal paylaşım sitelerinde yer alan boyut sınırını açmayacak şekilde düzenlenen program sayesinde kişiler fotoğrafları sitelerde paylaşırken hiçbir sorun yaşamıyor. Yüksek bir hafızaya sahip olan program daha önceki fotolar üzerinde düzenlemeleri de kaydediyor ve saklıyor. Dilediğiniz zaman tekrar aynı resimleri kullanabiliyorsunuz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri


Android Resim Düzenleme PicLab - Photo Editor Uygulaması

[0 b] (İndirme: 125)
PicLab-Photo-Editor.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 3 234
 
Tarih 19-05-2016, 21:50
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: