Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » Omni Swipe
Omni Swipe

Omni Swipe


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

Yenilenen Android İçin Başlat Çubuğu Uygulaması Omni Swipe

Android program türlerinde güzel bir program olan Omni swipe size yardımcı bir araçtır aslında. Omni swipe Android telefon kullanan kullanıcılar için istedikleri uygulamaya ister oyun ister web tarayıcı olsun kısa sürede erişmesini sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olan bu "Android uygulama" akıllı telefon ve tabletleriniz de rahatlıkla kullanacağınız bir programdır. Omni swipe tamamen parmak kaydırma hareketleri sonucunda olmaktadır. Sol alt köşede duran tırnak işareti yardımıyla ve altta duran dişli ikonuna dokunduğumuzda hangi bölüme ulaşacağımızı rahatlıkla ve kolay bir şekilde oradan kontrol edebiliyoruz. Dişli ikonuna dokunduğumuzda karşımıza üç adet madde çıkmaktadır. Bu maddeler favorite, toolbox ve recently olmak üzere yazılar çıkmaktadır.

Recently e tıklamadığımızda son oynadığımız oyun olsun internette dolaşırken son okuduğumuz gazete olabilir veya sarama kayıtlarındaki en son kim ile konuştuğumuz ya da internette sohbet ederken son konuştuğumuz kişi işte recently'e tıkladığımızda son açtığımız uygulamalara bizi kolay bir şekilde yönlendirmektedir. İnsanların birçok şeye kısa zamanda ulaşmasını sağlayan lazy swıpe insanların günlük yaşamında bazı işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Önünüze gelen ekranda favorites'e tıkladığımızda örneğin en çok kullandığınız olan web tarayıcısının sürekli olarak onu menüde bulmak yerine ya da en sevdiğiniz oyunun sürekli oyunların içinde menüye girip onu aramaktansa favorites menüsüne girdiğimizde bize en sık kullandığımız uygulamaları açarak kısa bir süre içinde bize sunmaktadır.

Önümüze gelen ekranda toolbox maddesine tıkladığımızda cep telefonunuzda ya da tabletinizde olsun bluettoth, ayarlar ve buna benzer birçok uygulama açma alanıyla cep telefonunuzun temel fonksiyonlarını kısa bir süre içinde açarak size kolaylık sağlamaktadır. Kullanım konusunda herhangi bir sorun yaşatmayan omni swipe adlı uygulama alt menülere gerek duymadan kısa bir süre içinde ana ekran üzerinden birçok uygulama ve fonksiyonu açabilir ve işinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama ile birlikte hiç bir şekilde yorulmadan menüde dolaşmaktan bu uygulama ile ana ekran üzerinden istediğiniz kategoriye rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Örneğin benim Android telefonumda 128 tane oyun var fakat içlerinden en sevdiğim oyun bir savaş oyunu fakat onu menüye girip bulana kadar çok zaman geçiyor bir de telefonu yeni aldığım için oyunun nerede olduğunu bulamıyorum.

Android yüklü telefonuma aşağıdaki “apk indir” butonuna tıklayarak bu uygulamayı indirdikten sonra gerçekten de telefon kullanırken çok rahatladım. İstediğim oyunu aramaya gerek kalmadan favorites menüsüne ekleyip 3 sn içinde açabiliyorum. İnsanların günlük ihtiyaçları için çok kullanışlı olan omni swipe adlı uygulamayı google play'dan rahatlıkla indirebilirsiniz. Gerçekten insanların büyük bir ihtiyacını karşılayan bu program sayesinde insanlar kısa bir süre içinde istediği uygulama ve menüye ulaşabilmektedirler. Çok kullanışlı olan bu uygulama birçok yönüyle insanlara fayda sağlamaktadır.

Tablet ve android telefonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu program sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza kısa bir süre içinde ulaşabilir ve istediğiniz oyun ve beğendiğiniz bir uygulamayı favoriler menüsüne ekleyerek hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım yapabilirsiniz.

NOT: Uygulamanın daha önceki ismi Lazy Swipe idi, yeni ismi "Omni Swipe" olmuştur.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.40

Omni Swipe Omni Swipe

Omni Swipe
Omni Swipe

[3,77 Mb] (İndirme: 112)
Lazy-Swipe.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 4 015
 
Tarih 20-01-2017, 17:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: