Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » Mobil Yandex Çeviri Android
Mobil Yandex Çeviri Android

Mobil Yandex Çeviri Android


Mobil Yandex Çeviri Android

Yandex Çeviri İle İstediğiniz Dilde Tercüme Hizmeti Alabilirsiniz

Yabancı dil konusunda gerek duyduğunuz her an 80 dil seçeneği ile sizlere anında tercüme hizmeti sunan bir uygulama istiyorsanız bunun için cep telefonlarınızda bulundurmanız gereken en önemli ve faydalı dil Android uygulama tercihinizi Yandex çeviri ile değerlendirebilirsiniz. Böylelikle bir dilden başka bir dile eş zamanlı olarak kelime çevirme hizmetini alacak ve böylece anında yardım almanın ne kadar mümkün olduğunu da görebileceksiniz.

Bu uygulamayı tabletlerinizde de kullanabileceğinizi ve sahip olmanız için asla herhangi bir ücret ödemeyeceğinizi de garanti edebiliriz. Aynı zamanda sözcük kullanım örnekleri, sözcüklerin nasıl yazıldığı ve nasıl söylendiğine dair de hizmet alabildiğinizi göreceksiniz. Böylece bilgi hazneniz de çok daha kalıcı bir çalışmayı sizlere sunduklarının da farkına varacaksınız.

Bu Android program tercih etmeniz için pek çok kriteri bünyesinde barındırmaktadır. Bunlardan biri tercüme desteği alacağınız dili otomatik olarak algılama olacaktır. Bunun yanı sıra hızlı metin girebileceğiniz bir konforu, seçtiğiniz ve sürekli olarak lazım olması muhtemel kelimeleri favorilerinize ekleme niteliği, yapmış olduğunuz çeviri geçmişini kaydetme fonksiyonu gibi daha çok fazla performans ve verimi arttıran özelliklerinde olduğunu söylemek istiyoruz. Geliştirilen bu program, aynı zamanda cümle çevirme hususunda da sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için sürekli olarak güncelleme almaktadır.

Artık zorlandığınız ve zahmet etmeden çözmek istediğiniz tüm yabancı kelimelerin anlamları için sizlerde başka bir program aramaya gerek duymayacaksınız. Yandex Çeviri, bu alanda her geçen gün çok daha fazla ilgi gören ve binlerce kişinin kullandığı bir seçenektir. “Android indir” işlemleri ile sizlerde saniyeler içerisinde uyumlu cep telefonlarınız ve tabletlerinizde bu tercüme desteğini konumlandırabilirsiniz.

Hangi diller ile ilgili çeviri yaptığına dair menüsünden bilgi sahibi olabilir ve lazım olanını seçebilirsiniz. Bunun için sizlerde vakit kaybetmeden kolay kullanımı ile bu opsiyondan yararlanmanın ne kadar doğru olacağını keşfedebilirsiniz. Artık yabancı kelimeleri bilmeme derdine son verecek ve anında ne anlama geldiğini öğrenerek sizlerde gerekli bilgileri elde edebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen indir butonuna basmak ve uygulamaya sahip olmak olacaktır.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 20.8.2


Mobil Yandex Çeviri Android

[0 b] (İndirme: 2350)
Yandex.Ceviri.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 8 115
 
Tarih 3-01-2021, 22:05
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: