Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Royal Revolt 2
Royal Revolt 2

Royal Revolt 2


Strateji ve Aksiyon Dolu Royal Revolt 2

İnternet ortamında birçok savaş ve strateji oyunu bulunmaktadır. Fakat royal revolt 2 oyunu İnternet ortamında ödül almış oyunlardan biridir. Royal revolt 2 insanlar tarafından oynanan ödüllü bir strateji oyunudur. Çeşitli krallıklar kurarak bunların yönetebileceğin bu oyunda çeşitli maceralar seni beklemektedir. Kendi imparatorluğu kur ve çeşitli krallıklarla ittifak kurarak dünyanın 4 bir tarafında bu oyunu oynayan gerçek oyunculara mücadele et.

Büyük bir zevkle oynayacağınız bu oyunda strateji oyunlarına ilginiz daha da artarak büyük bir zevk alacaksınız.İnternet ortamında milyonlarca kez indirilmesi sebebi ve en çok oynanan oyun olması sebebi ile 2014'ün en iyi Android oyun olarak seçilen royal revolt 2 birçok strateji oyunundan daha kaliteli ve oyuncu kitlesi daha fazladır.Bu oyunla kendinizi gerçek bir strateji oyununun içinde hissedip gerçek bir macera dolu oyun oynayabileceksiniz. 3D grafikler oyunda kullanılan ses ve modeller değişik ve çarpıcı grafikler oyunu bambaşka kılmaktadır.

Çok oyunculu strateji yöntemiyle birçok oyucuyla savaş yapma imkanı bulup stratejinizi geliştirerek kendinize yeni savunma ve savaş stilleri ekleyerek kendinizi geliştirebiliyorsunuz.Savaş alanı tasarımı ile insanlara büyük bir zevk veren royal revolt 2 oyunu insanlar tarafından çok beğenilip olmakta günde binlerce kişi bu oyunu oynamaktadır.Bu oyunda kaleni kurup düşmanların için ölümcül bir alan hazırladığın bu 3d oyunda aksiyon maceranın tadına varıp beğeniyle oynayabileceksiniz. Royal revolt 2 oyununda arkadaşlarının ve oyuncularının kalelerini izleyip daha sonradan keşfedip fethetme imkanı bulabileceksiniz.Bu oyun insanlar için macera yönünden birçok noktası olan bu strateji yeteneğinizi geliştirerek güzel bir oyun oynama keyfi vermektedir.Bu oyunda zirveye ulaşırken karşına çıkan düşmanları ve bozguncuları yenilgiye uğrat ve onları mahvet.

Seçtiğin kahramanın hangi yöne gideceğini belirlemek için çok basit dokunma hareketleri ile oyuncunun nereye hareket edebileceğini kontrol edebilirsin.Ekrana hafifçe dokunarak o bölgede kaleni nereye kuracaksan hafif dokunmayla kaleni kurabilirsin.Birliklerini ve savunmanı büyüterek çeşitli envanter ve çeşitli silahlar alarak savunma yeteneğini geliştirebilirsin.Kendine göre bir savunma inşa et ve bunların başına bir asker koy ayrıca kale karakolunda savunacak olan askerler yerleştir ki savaşırken yardımcı olabilecek her türlü olumsuz duruma karşı kendini koru.

Royal revolt 2 tabletler ile uyumlu hale getirildi.Oyunun çalışabilmesi için kablolu ya da kablosuz internet bağlantısı gerekmektedir.Oyun içinde çeşitli savaştığın kişilerle alım satım işlemi yapılmaktadır. Dünyaca ünlü olan royal revolt 2 oyunu milyonlarca kişi tarafından oynanıp halen günümüzde binlerce kişinin oynadığı bu oyunu aşağıdaki "apk oyun indir" adresinden yani Android oyun indir bölümünden kolaylıkla indirebilirsiniz. Son olarak şundan bahsetmek istiyorum bilgisayarınızda nasıl dosyaların uzantısı exe vb şeyler olmaktadır, Android uygulamaların sonundaki uzantıda .apk şeklindedir. Android sürümlü telefonlarınıza google dan "apk oyun indir" yazdığınızda kolay ve hızlı bir şekilde royal revolt 2 oyununu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Macera dolu bir oyun oynamak istiyorsanız sizlere royal revolt 2 oyununu tavsiye ederim.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.5.0


Royal Revolt 2

[0 b] (İndirme: 86)
Royal-Revolt-2.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 3 452
 
Tarih 28-02-2022, 14:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: