Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Eski Çağ Oyunu Dungeon Hunter 4 Android
Eski Çağ Oyunu Dungeon Hunter 4 Android

Eski Çağ Oyunu Dungeon Hunter 4 Android


Harika Android Oyunu Dungeon Hunter 4

İnternet üzerinden oynadığımız birçok oyun mevcut. Bu oyunları akıllı telefonlarımıza ve tabletlerimize kolaylıkla indirebiliyor ve dilediğimiz zaman kolaylıkla oynayabiliyoruz. İster işte olsun istersek de yolda olsun yanımızdan ayırmadığımız telefonlarımız ve tabletlerimizin sayesinde artık boş zamanlarımızı oyun oynayarak değerlendirebiliyoruz. Android özellikli telefon ve tabletlerimize android oyun oynayabiliyor.

Bu oyunları android oyun indir sitelerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. Aynı zamanda evde bulunan çocuklar içinde telefon ve tabletteki oyunlar onların oyalanması için çok etkili olmaktadır.

Dungeon hunter 4 apk oyun indir ile kolayca indirerek oyunun zevkine varabilirsiniz. Savaş oyununu sevenlerin ilgisini çeken bu oyun birçok kişi tarafından ilgi ile oynanmaktadır. Oyunu indirip oynayan herkes tarafından büyük ilgi ile oynan bu oyun hem bağımlılık yapıyor hem de tehlikeli bölümleri ile bizleri serüvene atılmamızı sağlıyor. Oyun karanlık zindanlarda başlıyor ve zindanlarda dolaşarak tehlikeli canlıları öldürme ile devam ediyor.

Savaş oyunu sevenler oyuna başlarken dört savaşçı türünden birini seçerek oyuna başlıyorlar. Oyun amacı savaş becerilerimizi geliştirip bir sonraki bölümlere doğru güç kazanmaktır. Online oynan bu oyunda arkadaşlarımızla beraber savaşabiliyoruz. Takımlı ölüm maçı yaparak oyunlarda toplanıp diğer online savaşçılar ile savaşabiliriz.

Destansı bir oyun olan dungeon hunter, varlığı sona ermiş iblislerin geri dönmesi ile başlamaktadır. Geri dönen iblislerin krallığımızı dağıtması ile savaşa girişilecektir. İlginç bir şekilde doğaüstü yetenekler ile donatılmışızdır ve halk bize güvenmektedir. Bu oyunu oynarken oldukça keyif alacaksınız ve her daim oynamak için zaman ayırmak isteyeceğiniz eğlenceli bir oyundur.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Eski Çağ Oyunu Dungeon Hunter 4 Android

[0 b] (İndirme: 77)
Dungeon-Hunter-4.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 520
 
Tarih 21-10-2017, 18:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: