Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Simülasyon Oyunları » Township Şehir Kurma Apk Oyunu
Township Şehir Kurma Apk Oyunu

Township Şehir Kurma Apk Oyunu


Township Android Şehir Kurma Oyunu

Township eşsiz bir oyun! Bunun nedeni ise daha önce uygulanmamış bir oyun formatına sahip. Klasik şehir inşa oyunları ya da farm tarzı oyunların aşıldığı bu oyunda, genel bir toplama ve harika bir karışım ortaya çıkarılmış. Hem şehir inşası hem de farm deneyimi bir arada tecrübe edebilme imkânı sunulmuş. Bu da elbette ki oyuna renk katmış ve de klasik sadece farm işleri ile uğraşıp tek derdiniz organik meyve sebze yetiştirmek değil ayrıca şehrin gidişatı ve diğer bütün işler size kalmış durumda.

Şehir inşasından çitlik işlerine kadar pek çok olanak sunuluyor. Bina çeşitleri oldukça fazla cafe, sinema ve şehirdeki sosyal hayatı canlandıracak olan çeşitli topluluk mekânlarına kurabiliyorsunuz. Bu da topluma katkı sağlayıp, daha fazla gelişmeyi sağlıyor. Hemen şimdi "apk oyun indir" ve oyna. İnşa aşamasında pek çok ihtiyacın ayrıntıya kadar düşünülmesi sayesinde kullanıcılar oyundan zevk alıyor.

Android oyun indir kategorisinde bulabileceğiniz başarılı bir yapım. Burada geliştiriciler genel olarak kullanıcıların hayallerindeki şehir düzenini yaratmasını amaçlamış ve elbette ki bu amaç doğrultusunda grafiklerin çekiciliği ve ayrıntıların kullanılabilirliği oldukça başarılı olmuştur. Şehir kurma ve yönetme tarzı oyunlarına yabancı olan pek çok oyuncuyu da bünyesine dâhil edebilecek türden kaliteye sahip bir oyun olan Township android için henüz yeni geliştirilmiş olmasına rağmen, pek çok kullanıcıya ulaşmıştır. Bunun nedenleri arasında hiç kuşkusuz ki rahat kullanım, oyunun bağımlılık yapan özellikleri, oynamanın ücretsiz olması ve güzel grafiklere sahip olması olarak söylenebilir.

Android oyun geliştiricilerinin üzerinde durdukları bir diğer önemli nokta ise karakterler. Çünkü bu oyun içerisinde pek çok çeşitli karakter bulunuyor. Her bir karakterin oyun içerisinde üstlendiği belirli görevler bulunuyor. Tercihleriniz ile çiftlik geliştirme ve şehir geliştirme oldukça kolay bir hale geliyor.

Oyunun yönetimi karmaşık olmayan kolay bir ara yüze sahip. Bu da oyuncuyu sıkmıyor ve saatlerce oynanabilecek bir oyun olma özelliği gösteriyor. Oyunun bir diğer önemli özelliği ise Facebook ile senkronize olabilmesidir ki bu sayede sahip olduklarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirken ihtiyaç duyduklarınızı da yine Facebook üzerinden arkadaşlarınıza bildirebiliyorsunuz. Sıkıcı olmayan ve akıcı bir oyun bu yüzden mutlaka denenmesi gerekir.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.3.0Township Şehir Kurma Apk Oyunu

[0 b] (İndirme: 261)
Township.apk


Reyting:

Kategori: Simülasyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 6 047
 
Tarih 11-11-2017, 19:25
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: