Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Wunderlist Not Defteri Ve Yapılacaklar İşler Uygulaması
Wunderlist Not Defteri Ve Yapılacaklar İşler Uygulaması

Wunderlist Not Defteri Ve Yapılacaklar İşler Uygulaması


Wunderlist Liste Hazırlama Android Uygulaması

Neden sizde hemen şimdi bir liste hazırlamıyorsunuz? Dünya çapında milyonların kullandığın bu uygulamada, yapacaklarınızı veya planlarınızı not edebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Android indir ve pratik bir kullanıma sahip bu uygulama, özellikle sık sık bir yerlere gitmek durumunda kalanlar ve de not etmek isteyenler için oldukça ideal bir uygulama olma özelliğini taşıyor.

Wunderlist kullanma sebepleri arasında kimi zaman unutkanlık kimi zamanda çok önemli bir randevunuz olabilir; bu sizin okul hayatınızla ilgili notlar tutabileceğiniz gibi iş ya da özel hayatınızla ilgili çeşitli notları da tutabilmenizi sağlar.

Listenizi arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilmenizin yanı sıra, sadece telefonunuzdan değil bilgisayar ve tablet üzerinden de notlarınıza ulaşabilme olanağınız bulunuyor. Sizlere sunulan özellikler ise oldukça fazla; ücretsiz dilediğiniz kadar liste oluşturabiliyorsunuz, gelişmiş kullanım ara yüzü pek çok değişik tema seçeneği sayesinde sevdiğiniz tasarımı kullanma şansına sahipsiniz. Başarılı bir Android uygulama ile not defteriniz her daim yanınızda.

Bu da kullanıcıların klasik ara yüzden sıkıldıklarında tercih edebileceği pek çok tema çeşidinin yanı sıra arka plan seçeneklerinin de çok olduğunu gösteriyor. Tamamen kullanıcı dostu ve kullanıcı bir ara yüze sahip “Android program Wunderlist” ile her an her yerde liste oluşturabileceksiniz.

Bu uygulamayı küçük bir not defteri olarak da düşünebilirsiniz, zira pdf türündeki kitapçıklarınızı da oluşturabilme, düzenleme ve okuyabilme imkânınız oluyor. İlginizi çekecek bir diğer ayrıntı ise oldukça fazla arka plan tercihinin bulunması. Cep telefonuna indir ve denemeye başla.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.4.8


Wunderlist Not Defteri Ve Yapılacaklar İşler Uygulaması

[16,17 Mb] (İndirme: 40)
Wunderlist.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Sistem Araçları
Gösterim: 2 721
 
Tarih 1-03-2017, 18:27
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: