Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Sonic Jump Fever
Sonic Jump Fever

Sonic Jump Fever


Sonic Jump Fever Oyunu İle Zaman Çabucak Geçiyor!

Özellikle otobüs, tren, gemi seyahati gibi uzun süreli seyahatlerde yeni nesil kurtarıcılardan olan android oyun seçenekleri gün geçtikçe çeşitleniyor. Kız – erkek, ergen – yetişkin gibi kesimlere ayrı ayrı hitap eden oyunlar, zamanın verimli değerlendirilmesini sağlıyor. Yolda geçirilen vakitlerin eğlenceli ve dinlendirici olması oyunun değerini artıran özelliklerden. Artık android oyun indirme özelliği ile akıllı telefonların ilgili butonlarını takip ederek dilediğiniz oyunu indirebilirsiniz. Sonic Jump Fever oyunu da bunlardan biri.

Tablet, laptop ve masa üstü bilgisayarlardan rahatlıkla oynanabilen bu oyun, artık cep telefonuna indir özelliği ile de akıllı telefon kullanıcıları için de cazip bir seçenek olacaktır. Havaya zıp zıplayan sevimli kahraman Sonic, hem ileri doğru ilerleyip farklı platformlardan geçecek hem de altınları toplarken keyifli anlar yaşatacak.

Akıllı cep telefonlarındaki “apk oyun indir” özelliklerini etkin kullanmak ve bu oyunu çok kısa sürede indirmeniz mümkün. Hızlı ve çevik kahraman Sonic havada hoplayıp zıplarken, altınları toplarken günlük dertlerinizi, sıkıntılarınızı anlık da olsa erteleyebileceksiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile cep telefonlarının en önemli özelliklerinden biri olan “android oyun indir” seçeneği, mazisi eskilere dayanan ve yeni güncellemelerle son halini almış olan Sonic'in maceraları ile sıkıcı zamanları keyifli hale dönüştürmeye aday.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.6.1


Sonic Jump Fever

[0 b] (İndirme: 62)
Sonic-Jump-Fever.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 954
 
Tarih 8-03-2017, 00:35
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: