Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Seyahat ve Ulaşım » Citymapper - Subway Bus Bike
Citymapper - Subway Bus Bike

Citymapper - Subway Bus Bike


Android Yol Gösterme Hesaplama Uygulaması

Citymapper Android uygulama özellikle şehirlerarası sıkça seyahat eden Android kullanıcıları için oldukça ideal ve işlevsel bir APK olma özelliği göstermektedir.

Bunu sağlayan temel özelliği ise, kendi içeriğindeki harita sistemi, göz yormayan ve kolay anlaşılabilir olmasının yanında doğru bir gösterge hizmeti sunması ile de ön plana çıkmaktadır. Mesafeler arası ölçekleri zaman düzeyinde hesap ve tahmin edebilmesi ile varılacak nokta hakkında tahmini bir süre konusunda fikir edinmenizi sağlıyor.

Ziyaret, seyahat ya da taşıma işlemi yapacağınız şehir ile ilgili yol ve zaman mesafelerini önceden yapabilme, kusursuz planlama yapabilecek bu uygulama her türlü araç ve bisiklet tipi için uygun olabilme özelliği gösteren bir Android program dahası da; gerçek zamanlı bilgi ve hatta tren, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerinin zamanları sizlere bildirilmektedir.

Kullanımı kolay olan bir ara yüze sahip olan Citymapper ile plan yapabilir, varış saatlerinizi önceden belirleyebilir, yolculuğu hangi araçla ya da toplu taşıma türü ile yapacağınızı belirleyebilir, buna göre uygun bir varış planlaması yapabilirsiniz. Ayrıca sizi uyaracak olan sesli uyarı ve alarm özellikleri de bulunuyor. Hava durumu tahmin edebilme özelliği ve Metro kalkış varış zamanları gibi detayları görebilir.

Android uygulama sık sık güncellenmektedir. Her bir yeni güncellemede pek çok yeni ve işe yarar özellik kullanıma sunulmaktadır.
Gerçek zamanlı akıllı bir yol gösterici Android indir yola çıkmaya hazırlanın.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.0.1


Citymapper - Subway Bus Bike

[15,39 Mb] (İndirme: 5)
Citymapper.apk


Reyting:

Kategori: Seyahat ve Ulaşım / Spor
Gösterim: 2 526
 
Tarih 17-04-2018, 01:45
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: