Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Seyahat ve Ulaşım » trivago - Otel Arama
trivago - Otel Arama

trivago - Otel Arama


Ucuz Otel Arama Android Uygulaması

Trivago sizler için en uygun otelleri bulan bir Android uygulama olma özelliği gösterir. Sizler için bünyesinde bulundurduğu 200'den fazla rezervasyon sitesi ve bu sitelerinde sunulmuş olan toplamda 700 bin ve çok daha fazla fiyatlar aralığında sizin için otomatik özel bir arama yaparak, en yakın, en uygun ve tercih edebileceğiniz en avantajlı otelleri listeleri. Bu APK en büyük özelliklerinden birisi ise hiç zaman kaybetmeden kolayca kalacak otelinizi, aradığınız kriterler doğrultusunda kolayca bulabiliyorsunuz.

Bu APK özellikle seyahat çıkan kullanıcılar için son derece kullanışlı ve faydalı bir Android program olma özelliği göstermektedir.

Bu uygulama sizin aradığınız kriterleri ayrıntılara kadar belirleyebilmenizi sağlıyor. Yani seyahata çıkmışken ya da çıkmadan önce sizin konumunuzu da belirliyor ve gideceğiniz yerde kalmak istediğiniz otel türü ve fiyat aralığı gibi detaylı arama kriterlerini belirtmeniz durumunda sizler için en uygun seçenekleri ortaya çıkarıyor. Android indir her bir otel için yorumlar yapabilme özelliği var ve başkalarının bu oteller hakkındaki yorumlarını da görebilirsiniz!
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.6.1


trivago - Otel Arama

[0 b] (İndirme: 31)
trivago-Otel-Arama.apk


Reyting:

Kategori: Seyahat ve Ulaşım
Gösterim: 2 850
 
Tarih 30-10-2019, 16:04
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: