Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Medya ve Videolar » Rootsuz Android Video Kaydedici - AZ Screen Recorder - No Root
Rootsuz Android Video Kaydedici - AZ Screen Recorder - No Root

Rootsuz Android Video Kaydedici - AZ Screen Recorder - No Root


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 5.0 ve üzeri

Android Ekran Videosu Rootsuz Çekme Uygulaması

AZ Screen Recorder, android cihazınızın ekranını kaydetmeye yarayan oldukça kullanışlı bir Android uygulama sunduğu özellikler açısından, bu tarz bir uygulama arayanlar için son derece kullanışlı olmaktadır. Kullanımı oldukça basit ve tek bir tıklama ile ekran kaydını başlatabiliyorsunuz. Kayıtı aktif ettikten sonra herhangi bir uygulama ya da sisteminizin ayarlarına giriş yapabilir hatta oyun bile yapabilirsiniz, bu gibi durumlar kesinlikle kaydı engellemiyor ve dahası da var. Bu Android program uygulama standart bir video çözünürlüğünden çok daha ötesi olan HD yani yüksek kalitede kayıt edebilme özelliğine sahip.

AZ Screen Recorder ile ilgili göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli nokta ise, bu tür uygulamaların pek çoğu telefonda root işlemini gerektirirken, bu Android program asla root işlemine ihtiyaç duymaz yani telefonunuzun ekran görüntüsünü video olarak bu APK ile kaydedebilirsiniz.

Bunun için ekstra olarak herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor sadece uygulama Android indir ve sonrasında record (kayıt) tıklayıp kayda başlamak. Bu uygulamanın önemli bir özelliği de tamamen ücretsiz olması! Tamamen ücretsiz bir uygulama ve HD olarak ekran videosu kaydedebilme özelliğine sahip olmasının yanı sıra; mikrofondan ses kaydedebilme, zaman ayarlama gibi özellikleri bulunuyor.

Ayrıca kaydedilen dosyaların nereye kaydedileceğini isterseniz kayıt yapmadan önce belirleyebilirsiniz. Oyunları ve hatta görüntülü görüşmeleri bile kaydedebiliyorsunuz. Basit bir kullanım özelliğine sahip bu uygulama, profesyonel bir bilgi veya işlem gerektirmez.

NOT: Bu uygulamayı kullanabilmeniz için yukarıda belirttiğimiz gibi Android Sürümünün 5.0 ve üzeri olması gerekmektedir.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.9.1


Rootsuz Android Video Kaydedici - AZ Screen Recorder - No Root

[0 b] (İndirme: 624)
AZ-Screen-Recorder-No-Root.apk


Reyting:

Kategori: Medya ve Videolar
Gösterim: 5 572
 
Tarih 3-11-2017, 19:16
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: