Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Medya ve Videolar » VivaVideo Ücretsiz Video Düzenleme Apk
VivaVideo Ücretsiz Video Düzenleme Apk

VivaVideo Ücretsiz Video Düzenleme Apk


Android İçin En İyi Video Düzenleme Uygulaması

Bu yazımızda sizlere Dünya çapında 30 milyonu geçmiş kullanıcı sayısına sahip olan bir Android uygulama video düzenleme uygulamasını tanıtacağız. Andorid sistemli tablet ve telefonlar için şimdiye dek pek çok video editleme uygulaması çıkarılmadıysa da, son yıllarda çeşitli geliştiricilerin uğraşları sonucunda kullanıcılar video düzenleme uygulaması ihtiyaçlarını kısmen karşılayabilmişlerdir.

Fakat tüm bu süreç boyunca oldukça başarılı bir gelişim gösteren VivaVideo ise şimdiye dek 30 milyon kullanıcıya ulaşmış ve pek çok kullanıcı tarafından olumlu eleştiri almıştır. Yapabileceklerinizin sınırı aslında sadece video editlemek değil, bu sadece uygulamanın bir özelliğini ifade eder, bununla birlikte işinize yarayacak olan pek çok muhteşem özelliği bulunuyor. Zaten bu uygulamayı özel kılan şeylerden biriside sahip olduğu bu özellikleridir.

Öncelikle selfie tutkunları için geliştirilmiş 7 değişik filtre bulunuyor. Bu filtrelerin temel görevi ise selfie tarzı fotoğraf çeken kullanıcıların, çok daha başarılı bir çekim yapabilmesinin yanı sıra, çekim sonrası selfie fotoğrafında gerekli olabilecek düzenlemeleri kapsamasıdır. Öyle ki doğru ve dikkatli bir düzenleme yapıldığı takdirde, fotoğrafınızı kusursuzlaştırabileceksiniz.

Düzenleme sadece fotoğraflarınız için değil ayrıca videolarınızda da çeşitli efekt yapma şansınız var. Uygulama içinde, videonuza dâhil edebileceğiniz pek çok değişik efekt bulunuyor ve bu efektler animasyonlu, müzikli ve daha pek çok türden var. Tamamen sizin tercihlerinize kalmış. Bu Android program fotoğraf ve videolarınızı daha izlenebilir kılacak olan küçük detayları içeriyor ve mutlaka keşfetmeniz gerekiyor.

Fotoğraflarınızla bir slayt yaratmak belki çok kolaydır ancak bu uygulama ile müzik videosu bile yaratabilirsiniz. Sadece pratik kullanımına alıştıktan sonra kolayca videolarınızı editleyebileceksiniz. Ayrıca kullanıcıları için oldukça faydalı olabilecek bir özellik ise Instagram ve Vine videolarını kaydetme özelliğidir. Bunun yanında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 60'tan fazla efekt bulunuyor. Her türlü fotoğraf ve video düzenleme işlemlerinizi bir kaç tıkla kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Düzenlemesini gerçekleştirdiğiniz video ve fotoğrafları kolayca YouTube ya da Facebook üzerinde paylaşabilirsiniz. Eğer bir video düzeleme programına ihtiyacınız var ve android kullanıcısıysanız, mutlaka denemeniz gereken bir düzenleme programı VivaVideo: Free Video Editor Android indir ve editlemeye başla.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.1.6


VivaVideo Ücretsiz Video Düzenleme Apk

[0 b] (İndirme: 277)
VivaVideo.apk


Reyting:

Kategori: Medya ve Videolar
Gösterim: 4 851
 
Tarih 16-07-2018, 21:49
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: