Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Order Chaos Online GameLoft MMORPG Android Oyun
Order Chaos Online GameLoft MMORPG Android Oyun

Order Chaos Online GameLoft MMORPG Android Oyun


Devasa Oyun Order Chaos Online Artık Mobil Dünyada!

Riot Games adlı yapımcının adı altında dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya ulaşan League of Legends oyunu pek çok kişi tarafından çok seviliyor. Oyundaki temel mantık aslında tamamen strateji ve akla dayanıyor. Şöyle ki oyunda bir şampiyon seçiyorsunuz ve o şampiyon yardımıyla rakibin kulelerini ve inhibitörlerini havaya uçuruyorsunuz.

Sadece bu kadarla sınırlı değil tabi ki de bu oyun online olarak oynanıyor ve 5 e 5 modda kişiler birbirleriyle savaşıyor. Bugün ise size son zamanlarda popüler olmuş bir Android oyun tanıtacağım. Order & Chaos Online tamamen league of legends adlı oyuna benzetilmeye çalışılmış harika bir oyun olmuştur.
Bu oyunda da mantık aynı işlemekte sadece karakter isimleri ve karakterlerin sahip olduğu yetenekler değiştirilmiştir. Üstelik gayet gerçekçi grafikler ile de oyun daha harika bir hale getirilmiştir. Apk oyun indir mantığı ile bu oyunun APK dosyasını internet üzerinden temin ederek telefonunuzdaki bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğini seçtikten sonra sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Android oyun indir servisi de sizin için oyunun sadece APK dosyasını değil aynı zamanda oyunun yüklemesi gereken data yani veri dosyalarını da kurabilir. Böylelikle Order Chaos Online adlı oyunu cep telefonunuza taşıyabilirsiniz. Üstelik mobilde bu tarz harika bir strateji oyununu oynamak ve yeni dostlar tanımak gerçekten harika bir deneyimdir.

Not: Order Chaos Online Android oyunun boyutu 1,8 GB olup WiFi ile güncellemenizi öneririz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.2.4a
Order Chaos Online GameLoft MMORPG Android Oyun

[0 b] (İndirme: 25)
Order-Chaos-Online.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 407
 
Tarih 28-09-2021, 21:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: