Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Battle Camp Strateji Apk Oyun İndir
Battle Camp Strateji Apk Oyun İndir

Battle Camp Strateji Apk Oyun İndir


Size Yeni Bir Dünya Sunan Battle Camp

Battle Camp size yeni bir dünya sunan canavarlarla savaşıp yükseleceğiniz müthiş bir strateji oyunudur. Android oyun statüsüne giren bu oyunda ilk işe canavar yetiştirerek başlıyorsunuz. Avatar özelliklerinizi kendiniz düzenleyip kaydedebiliyor, yetiştirdiğiniz güçlü canavar ordunuz ile ve destek kolcular ile ejderha, domuz ve iblislerle savaşıyor ve kazanmaya çalışıyorsunuz.

Kazandıkça level atlıyor ve daha çok güçlenerek yeni bölümlere atlıyorsunuz. Gerçek zamana uygun turnuvalar olmakta ve bu turnuvalar da arkadaşlarınız veya rakiplerinizle savaşabilmektesiniz. Android oyun indir diyerek ulaşabileceğiniz Battle Camp son derece kaliteli ve bağımlılık yaratan yaratan bir oyun olmakla beraber binlerce olumlu yorumu bulunmakta ve sizi de dünyasına çekmek ve eğlenceli vakit geçirmeniz için beklemektedir.

Apk oyun indir ile ulaşabilmekte ve kolay bir şekilde indirebilmektesiniz. Oyun içerisinde dört yüz üstü canavar modeli bulunmaktadır, hepsi ayrı özelliklere sahip olan bu canavarları büyütüp özelliğine göre savaştırmak size kalmıştır. Doğru özelliği doğru savaşta kullandığınız zaman savaşları galibiyetle sonuçlandırmak oldukça mümkündür.

Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun olmakla beraber aynı zamanda online bir oyundur ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla rakiplerinizi yok edebilecek turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Aylık saldırılar yaparak rakiplerinizi ortadan kaldırabilerek ekstra güce sahip olabilmektesiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.18.1
Battle Camp Strateji Apk Oyun İndir

[0 b] (İndirme: 71)
Battle-Camp.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 934
 
Tarih 30-10-2021, 14:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: