Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Koşma ve Kaçış » Subway Surfers Arabia
Subway Surfers Arabia

Subway Surfers Arabia


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

Subway Surfers Arabia

Android denince ilk akla gelen oyunlardan olan Subway Surfers oyunu Dünya ülkelerini ve şehirleri gezmeye devam etmektedir.
Bu yeni versiyonu olan 1.67.0 ile "Arabia" ismi ile karşımıza çıkmıştır. Daha önce de Araplar için Subway Surfers Cairo (Kahire) yayınlayan yapımcı firma. Bu sefer genel olarak bütün Arapları hedeflemiş gibi görünüyor. Şimdi yeni versiyonunda Arap yarım adasını hedef kitlesi seçen Kiloo her oyununda olduğu gibi bu oyunda da çok iddalı görünmektedir.

Mobil kullanıcıların olmaz ise olmazı olan ve bağımlılık yapacak derecede sürükleyici olan bu muhteşem kovalamaca oyunu, Android dünyasında kendini artık kabul ettirmiş durumda.

Oyun Hakkında kısa bir bilgi vermek gerekir ise; afacan bir çocuk, tren istasyonunda yaptığı haylazlıklarla istasyon bekçisini kızdırıyor ve bekçinin peşine düşmesi oyun başlıyor. Oyundaki gayeniz Jake'in, sinirli istasyon bekçisi ve köpeğinden kaçmasına yardımcı olmaktır. Daha önceki şehirlerde olduğu gibi vagonların arasından ve üzerinden geçerken önünüze çıkan altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Toplayabildiğiniz bu altınlarla ekstra güçler ve yeni karakterler satın alıp oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz. Tabi bu oyun da kaykay olarak Araplar ile özdeşleşmiş "uçan halı" kullanılması da ayrıca bir güzellik oluşturmuş.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.67.0


Reyting:

Kategori: Koşma ve Kaçış / Apk Oyun İndir
Gösterim: 7 970
 
Tarih 10-02-2017, 22:12
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Kullanıcı çevrimdışı karanfil 16 Nisan 2015 23:32
Ucan halıyı iyi düşünmüşler.Telefonların olmazsa olmazi

Bu oyun olmasa ne ederiz biz:)
Alıntı yap  Bildir        1
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: