Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Fotoğrafçılık » Google Fotoğraflar Android
Google Fotoğraflar Android

Google Fotoğraflar Android


Android için Google Fotoğraflar Uygulaması

Tüm fotoğraflarınızın organize edilmiş ve kolayca bulunabilir halde saklandığı tek bir yer olarak piyasaya çıkan Android Google Fotoğraflar, tüm cihazlarınızdan otomatik olarak yükleme imkanı tanımaktadır. Sizin için otomatik olarak düzenlenmiş ve arama yapılabilir duruma getiren uygulama, tüm fotoğraflarınızı kişilere, yerlere ve nesnelere göre organize edilmiş halde gösterebilmektedir. Açıklama olmaksızın, bir fotoğrafla ilgili olarak hatırladığınız kadarıyla arama yapabilmektesiniz. Kolayca dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Tarayıcınızda fotoğrafları kırparak, onlara filtreler ekleyebilir ve ayarlamalar yapabilirsiniz. Uygulamaya sahip olmayan kullanıcılarla bile tek seferde birçok fotoğraf paylaşma imkanı tanıyan bu harika Google yapımı Fotoğraflar apk uygulaması gerçekten bir ihtiyaç idi ve bunu sonunda piyasaya çıkararak bir çok kişinin rahatlamasına olanak sağlamış gibi görünüyor.

Google Fotoğraflar, tüm fotoğraf ve videolarınızı saklamak için kullanabileceğiniz, arama yapılabilir bir uygulamadır. Google Fotoğraflar'da, fotoğraf ve videolarınız kişilere, yerlere ve önem taşıyan özelliklere göre organize edilir.

• GÖRSEL ARAMA: Artık, bir fotoğrafı bulmak için o fotoğrafta görünen kişilere, yerlere ve nesnelere göre arama yapabilirsiniz. Tekirdağ'da yediğiniz köftenin fotoğrafını mı arıyorsunuz? Fotoğrafınızın bir açıklaması olmasa bile Tekirdağ ya da yiyecek araması yaparak ilgili fotoğrafı bulabilirsiniz. Not: Yüz gruplandırma özelliği tüm ülkelerde kullanıma sunulmamıştır.
• OTOMATİK YEDEKLEME: Tüm fotoğraf ve videolarınızı güvende tutun ve onlara istediğiniz cihazdan erişin. Fotoğraf ve videolarınızı yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız bulut depolama alanında saklayabilir veya onları orijinal boyutlarında, 15 GB'a kadar (Google hesabınızdaki uygulamalar arasında paylaşılır) ücretsiz olarak depolayabilirsiniz.
• CİHAZINIZDA ALAN TASARRUFU SAĞLAYIN: Google Fotoğraflar sayesinde, güvenle yedeklediğiniz fotoğraf ve videolarınızı cihazınızdan silebilirsiniz. Böylece, fotoğraflarınızı silme konusunda asla bir endişe yaşamadan cihazınızda yer açabilirsiniz.
• FOTOĞRAFLARA HAYAT VERİN: Otomatik olarak montaj filmler, etkileşimli hikayeler, kolajlar, animasyonlar ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.
• DÜZENLEME: Fotoğrafları parmağınızın hafif bir dokunuşuyla dönüştürebilirsiniz. Filtre uygulamak, renkleri düzenlemek ve çok daha fazlasını yapmak için basit ancak güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçlarından yararlanabilirsiniz.
• PAYLAŞIM: Paylaşılabilir bağlantılar sayesinde yüzlerce fotoğrafı istediğiniz uygulamaları kullanarak anında paylaşabilirsiniz.

Kafanıza takılan sorular için Google sizler için Fotoğraf ve videolarınızı yedekleme hakkında bilgileri tıklayacağınız linkte sunmuştur.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.43.0.374757420

Google Fotoğraflar Android

Google Fotoğraflar Android

[64,77 Mb] (İndirme: 3314)
Google-Fotograflar.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 14 125
 
Tarih 27-05-2021, 17:24
Etiketler: Google
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: