Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Drivvo Araç Yönetimi
Drivvo Araç Yönetimi

Drivvo Araç Yönetimi


Drivvo - Araç Yönetimi

Aracına önem veren sürücüler için vazgeçilmez bir uygulama hazırlayan Android, Drivvo - Araç Yönetimi uygulamasını devreye soktu. Ulaşım konusunda hazırlanan en kapsamlı ve kalitelı uygulamalardan biri olan Drivvo - Araç Yönetimi size aracınız ile ilgili birçok konuda yardımcı olacaktır.

Uygulama sayesinde aracınızın tüm giderlerini kontrol altında tutabilir ve kolayca bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Drivvo - Araç Yönetimi uygulaması, yakıt harcamanızdan bakım için harcadığınız masraflara kadar bir çok bilgiyi içinde barındırır. Bu uygulama ile aracınız ile ilgili raporlar oluşturabilir, gerçekleştireceğiniz işlemler ile ilgili önemli notlar alabilirsiniz.

Android uygulaması olan Drivvo - Araç Yönetimi’nin kullanımı da oldukça kolaydır. Yakıt durumunuzu takip etmek istiyorsanız yakıt ikmalini kaydetmeniz yeterli olacaktır. Böylece durumunuzu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Aracınızın özel giderleri ve gerçekleştireceğiniz işlemler ile ilgili raporlar haırlamak Drivvo - Araç Yönetimi sayesinde çok kısa sürecektir. Bu uygulama size aracınız ile ilgili kaydettiğiniz bilgilerin grafiklerini de sunacaktır. Cep telefonu ve tabletlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz Drivvo - Araç Yönetimi uygulaması ile aracınızın günlük masraflarını da güncel olarak tutabilirsiniz. Sizin anlayabileceğiniz bir dille basit anlatım sağlayan bu Android uygulaması, modern tasarımı ile gözünüze de hitap edecektir.

Aracınızla ilgili mali her konuda sağ kolunuz gibi olacak Drivvo - Araç Yönetimi uygulamasını size Apk olarak indirme konusunda da yardımcı oluyoruz. Sitemizde yer alan link sayesinde bu uygulamaya kısa sürede sahip olabilirsiniz.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.7.5


Drivvo Araç Yönetimi

[13,43 Mb] (İndirme: 19)
Drivvo-Arac-Yonetimi.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Seyahat ve Ulaşım
Gösterim: 2 332
 
Tarih 1-10-2021, 16:51
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: