Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Kişiselleştirme » Turkcell UpCall Android Uygulaması
Turkcell UpCall Android Uygulaması

Turkcell UpCall Android Uygulaması


Turkcell UpCall Android Uygulaması

Bu Android Uygulamasını sadece TURKCELL hattı olanlar kullanabilirler.

UpCall Nedir?

"UpCall apk indir" ile rehberinizde kayıtlı olmasa da kimin aradığını telefonunuz çalarken görebilir, aramalarınıza konu ekleyebilir, bir grup oluşturup gruptaki herkesi tek tıkla aynı anda arayabilir, ulaşmak istediğiniz mekanın sadece ismini yazarak arayabilir harita üzerinde konumunu görebilir, konuşmak istemediğiniz bir arama geldiğinde önceden haberdar olabilirsiniz. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

UpCall’da neler var?

Kimin aradığını görebilirsiniz: Telefonunuzda kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında, daha telefonunuz çalarken kimin aradığını görebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

Konu ekleyerek arayabilirsiniz: Aramanıza istediğiniz konuyu ekleyerek, daha telefonu çalarken aradığınız kişiye neden aradığınızı iletebilir, aramanızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.

Grup arama yapabilirsiniz: Bir grup oluşturabilir, tek tıkla gruptaki herkesi aynı anda arayabilir, hep birlikte sohbet edebilirsiniz. Üstelik aradığınız kişilerde uygulama yüklü olmasına gerek yok ve diğer operatör abonesi de olabilirler.

Sizi rahatsız edecek numaralardan önceden haberdar olabilirsiniz: Daha telefonunuz çalarken sizi rahatsız edebilecek numaralar ile ilgili çıkan uyarı sayesinde önceden haberdar olabilir, dilerseniz çağrıyı cevaplamayabilirsiniz.

Telefonunuzda kayıtlı olmayan numaraları da arayabilirsiniz: Arama ekranında ulaşmak istediğiniz mekânın sadece ismini yazmanız yeterli. Tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotanızı çizebilirsiniz. Tanımadığınız bir numarayı arama ekranına yazarsanız, eğer izin veriyorsa hat sahibi ismini görüntüleyebilir, hemen tıklayıp arayabilirsiniz.

Rahatsız edilmek istemediğinizde size ulaşılamamasını sağlayabilirsiniz: Rahatsız etme özelliğini ile telefonunuz açıkken, sizi arayanlar ulaşılamıyor anonsu duyar, sizi ise hangi numara ne zaman aramış takip edebilirsiniz.

Tüm Aramalarınızı Tek Ekrandan Yönetebilirsiniz: Telefonunuzun arama ekranından çok daha fazlası bu uygulamada. Tüm aramalarınızı tek bir ekran üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

- Arama kayıtlarınızdan sadece başarılı ve cevapsız çağrıları değil, sizi kapalıyken ya da meşgulken arayanları da takip edebilir, ulaşmak istediğiniz kişiler telefonlarını açtığında ya da konuşmalarını bitirdiğinde de arama kayıtlarınızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.
- Ek olarak, sizi kapalı ya da meşgulken arayanları bildiren ya da aradığınız kişi meşgulse ya da ulaşılamıyorsa telefonunu açtığını ya da konuşmasını bitirdiğini size haber veren Turkcell çağrı servislerinin bildirimlerini, uygulama bildirimleri olarak tek bir ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Acil Numaralara ve Eczanelere kolayca ulaşabilirsiniz: En çok ihtiyacınız olabilecek acil numaralara tek bir ekrandan kolayca ulaşabilir, tek tıkla kolayca arayabilirsiniz. Üstelik size en yakın eczaneleri sorgulayıp yine tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerlerini ve gidiş rotanızı görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

- Turkcell internet bağlantısı ile uygulamayı indirdiyseniz numaranızı otomatik algılayacaktır; hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
- Eğer kablosuz ağ ile indirdiyseniz cebinize gelen şifreyi uygulamaya girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretlendirme?

- UpCall apk uygulamasını indirmek ücretsizdir.
- Uygulama üzerinden başlattığınız aramalar varsa paketinizden yoksa standart ses tarifenizden ücretlendirilir. Grup arama yaparsanız, gruptaki her bir numarayı ayrı ayrı aramış gibi ücretlendirilirsiniz.
- Uygulamadaki özelliklerden faydalanabilmeniz için (arayanı gösterme, konu ekleme, mekan numarası arama, rahatsız eden numalardan haberdar olma, vb..) internet bağlantınızın olması gerekmektedir ve varsa internet paketinizden yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.7.4Grupça konuşmanın keyfi başka!

Oluşturduğunuz gruptaki kontaklarınızı tek tıkla aynı anda arayabilir ve dilediğinizce sohbet edebilirsiniz.Konuşmak istemeyeceğiniz bir numara aradığında önceden haberdar olun.
İstemediğiniz bir arama geldiğinde, ekranda çıkan uyarı sayesinde önceden haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz bir numarayı işaretleyip, aynı numaradan bir daha arama geldiğinde ekranda uyarı çıkmasını da sağlayabilirsiniz.
Turkcell UpCall Android Uygulaması

[16,47 Mb] (İndirme: 2845)
UpCall.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 6 997
 
Tarih 23-02-2019, 20:22
Etiketler: turkcell
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: