Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Masa Oyunları » 4'ün 1'i TV8 Android Oyunu
4'ün 1'i TV8 Android Oyunu

4'ün 1'i TV8 Android Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

4'ün 1'i TV8 Android Oyunu

"Survivor Arena 4'ün 1'i" Android oyunu ile heyecan dorukta!

Survivor heyecanını daha fazla yaşayabileceğiniz TV8 yapımı mobil cihazlar için APK oyundur. Bu oyunu oynayarak çok özel ürünlere sahip olabileceksiniz!

Nasıl Oynanır?

4'ün 1'i Android oyunu 1. sıradan başlar. Her bir sırada dört seçenek var. Senin görevin "Yeşil Kutuları" bularak ilerleyebildiğin kadar ilerlemek! Her sırada gizlenmiş bir "Kırmızı Kutu" var; eğer onu seçersen oyun biter.

Günlük oynama hakkın dolunca sakın üzülme! Kullandığın paketi "Türk Telekom - Survivor" olarak değiştirirsen, günlük can sayını hem arttırabilir hem de muhteşem ödüllere sahip olabilirsin. Tek yapman gereken kalp işaretinin olduğu sıradaki "Yeşil Kutuyu" bulmak. Ayrıca, oyuna başlarken kaç canın olduğunu da görebilirsin.

Atlamaman gereken en önemli şey ise "Denizyıldızları"! Oyunda doğru kutuları buldukça "Denizyıldızı" toplayacaksın. Topladığın "Denizyıldızları" ile "Survivor Shop" bölümünden alışveriş yapabilirsin. Bu bölüme ana menüden ulaşman mümkün.

Survivor Shop

Topladığın Denizyıldızlarını, her gün yenilenen ve sınırlı sayılardaki birbirinden harika ürünlerin yer aldığı Survivor Shop'ta, doya doya harcayabilirsin. Survivor Shop'tan beğendiğin ürünü alabilmek için "Türk Telekom - Survivor" paketine sahip bir telefon hattının ve tabii ki dilediğin ürün için de yeterli sayıda "Denizyıldızının" olması gerekiyor. İstediğin ürünü satın aldıktan sonra karşına çıkan formu doldurmayı unutma! Sana ürününü teslim etmek için buradan ulaşacağız. Hiçbir yerde bulamayacağın değerli ve özel ürünleri kaçırmak istemiyorsan, buraya sık sık göz atmalısın!
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.36

4'ün 1'i TV8 Android Oyunu 4'ün 1'i TV8 Android Oyunu

4'ün 1'i TV8 Android Oyunu
4'ün 1'i TV8 Android Oyunu

[0 b] (İndirme: 172)
4-un-1-i.apk


Reyting:

Kategori: Masa Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 955
 
Tarih 24-02-2017, 22:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: