Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Nişan ve Atıcılık Oyunları » Atıcılıkta Popüler Sapan Şampiyonluk Oyunu
Atıcılıkta Popüler Sapan Şampiyonluk Oyunu

Atıcılıkta Popüler Sapan Şampiyonluk Oyunu


Atıcılıkta Popüler Sapan Şampiyonluk Oyunu

Cep telefonları üzerinde birçok farklı oyun türü üzerinden alternatif oluşturulurken bu oyun çeşitlerinden birisinde Türk kültüründe çok eski ve çocuklar tarafından çok sık tercih edilen el silahlarından biri olan sapan tercih ediliyor. Oyun, sapan şampiyonluk ismi ile birlikte ücretsiz bir şekilde sunulurken Android telefonlarda dokunmatik olarak oynanabilir niteliktedir. Oyun sırasında sizden sapan ile birlikte cam, şişe, demir ya da farklı kartlar gibi nesneleri vurmanız istemektedir. İlerleyen aşamalarda süpermarket ya da ev gibi noktaları vurmanız için iyi bir nişancı olmanız gerekmektedir.

Sapan Şampiyonluk Oyununun Avantajları

Çok seri bir şekilde oynama imkanı sunan oyun basit olarak dokunmatik sayesinde birinci şahıs deneyimi yaratmaktadır. Daha yüksek bir puan kazanmak için rüzgar hızı ya da desteklerden yararlandığınız oyunda çevrimdışı bir şekilde iki oyuncuyla oyun oynayabilirsiniz. Aynı zamanda multiplayer oynanabilen oyun 16 farklı dilde desteklenmekte ve başarılı bir şekilde birçok telefonda kullanılmaktadır. Oyunda puanlarınızla rakiplerinizi aşabilir ve oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.


Orijinal ismi ile Slingshot Championship olan "Sapan şampiyonluk" apk oyun indir için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere yepyeni bir Android oyun sunuyor.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1.2
Atıcılıkta Popüler Sapan Şampiyonluk Oyunu

[70,26 Mb] (İndirme: 98)
Sapan-Sampiyonluk.apk


Reyting:

Kategori: Nişan ve Atıcılık Oyunları / Apk Oyun İndir / Spor Oyunlar
Gösterim: 1 985
 
Tarih 17-01-2018, 23:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: