Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Macera Aksiyon Strateji Hepsi Birarada - Brutal Age APK
Macera Aksiyon Strateji Hepsi Birarada - Brutal Age APK

brutal age horde invasion apk oyun indir icon


Macera Aksiyon Strateji Hepsi Birarada - Brutal Age : Horde Invasion APK

Brutal Age: Horde Invasion bir macera oyunudur. Oyunda oyuncu kabilede reisidir ve çevredeki kabilelerle savaşarak onları topraklarına katar. Kabile büyüdükçe imparatorluk haline gelir ve kişi oldukça güçlenir. Oyuncu kabilesindeki askerleri eğitir ve geliştirir. Onlar için silah üretir ve bu silahlarla diğer kabilelere saldırarak topraklarını genişletir.

Tıpkı Tarihi Çağlardaki Gibi

Brutal Age: Horde Invasion oyunu tema olarak son derece gerçekçidir. Oyun tarzı olarak ilk çağ devletlerinin kuruluş aşaması canlandırılmaktadır. Tıpkı o zamanlardaki gibi bu oyunda da kişi boş bir arazide kendi evini barınağını inşa eder. Daha sonra kişinin askerlerinin sayısı artar ve başka kabileleri ele geçirerek sınırlarını genişletir. Oyunda kişinin elindeki haritada fetih edilecek yerlerin en ince ayrıntısına kadar bilgi vardır ve kişi buna göre diğer kabilelere saldırır. Kişi özel klan kurup arkadaşları ile bu oyunu oynayabilir. Oyundaki arazi tam olarak gerçek hayat şartlarına göre düzenlenmiştir. Bu yüzden arazi üzerinde dağ, tepe, taş, nehir, çöl veya bataklık görmek mümkündür. Ayrıca arazide yabani hayvanlarda vardır ve oyuncu ürettiği silahlarla yabani hayvanları avlayabilir.

Burtal: Age Horde Invasion oyunu nasıl indirilir

Gerçek hayatla birebir uyumlu olan ve insanları eski zamanlara getiren bu gerçekçi oyunda karakterler oldukça gerçekçi bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca oyundaki görsel kalitede çok iyidir. Bu eşsiz macera oyununu oynamak için apk oyun indir yazarak karşıya gelen sayfadan oyunu seçip indirilir ve bu güzel macera oyununun tadı çıkarılabilir.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 0.4.29

brutal age horde invasion apk oyun indir brutal age horde invasion android oyun indir

Macera Aksiyon Strateji Hepsi Birarada - Brutal Age APK

[80,08 Mb] (İndirme: 23)
brutal-age-horde-invasion.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 585
 
Tarih 13-05-2019, 20:13
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: