Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Aksiyonu Bol Araba Yarış Oyunu Fastlane: Road to Revenge APK
Aksiyonu Bol Araba Yarış Oyunu Fastlane: Road to Revenge APK

Aksiyonu Bol Araba Yarış Oyunu Fastlane: Road to Revenge APK


Aksiyonu Bol Araba Yarış Oyunu Fastlane: Road to Revenge APK Oyunu Ve Oynanışı

Android olarak bilinen işletim sistemleri ile birlikte çalışabilecek olan tek bir çeşit uzantı bulunmaktadır. Bu da apk uzantılı dosyalar, uygulamalar ve oyunlarıdır. Apk uzantılı oyunları ve uygulamalar kolayca android işletim sistemi olan bir cihazdan indirebilir ve oynanabilirler. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve teknolojik cihazların kullanımının da buna paralel olarak artmasının bir sonucu olarak da apk uygulama ve oyunlar oldukça hızlı bir şekilde yayılma imkanı bulmuşlardır.

Fastlane: Road to Revenge APK oynanışı

Fastlane: Road to Revenge oyunu, internetteki android işletim sistemine sahip olan cihazların marketlerinden yapılan apk oyun indir aramalarında son zamanlarda oldukça ilk sıralarda çıkmaya başlayan bir araba yarışı oyunudur. Oyun oynamaya başlamadan cihazlarda bulunan uygulama ve oyun marketlerinden arama yapılarak oyun bulunmalı ve cihaza indirilerek kurulum işlemi yapılmalıdır. Kurulum işlemi yapıldıktan sonra oyun açılmalıdır.

Oyun içinde başlangıçta bir araba modeli seçmemiz istenmekte. İlk başta belirli sayıda ve belirli modelde araba bulunmaktadır. Bu arabaların ve diğer araçların sayı ve modelleri seviye atladıkça, oyun içerisinde harcayabileceğiniz paralardan biriktirdiğiniz sürece artacaktır. Oyunun indirilmesi ve oynanmasının kolay olmasının yanında cihazların hafızalarında çok da yer tutmaması oyunu son zamanların en çok aranan ve en çok oynanan oyunlar arasında görmemize neden olmuştur.

Fastlane: Road to Revenge oyunu oyun içerisindeki görselleri ile de ortalama özelliklere sahip bir android işletim sistemi olan cihazlarda da oynanma fırsatı sunmaktadır.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.33.0.4943
Aksiyonu Bol Araba Yarış Oyunu Fastlane: Road to Revenge APK

[92,49 Mb] (İndirme: 11)
Fastlane-Road-to-Revenge.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 766
 
Tarih 11-03-2018, 22:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: