Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Pijamaskeliler Android Oyunu
Pijamaskeliler Android Oyunu

PJ Masks: Moonlight Heroes APK icon


Pijamaskeliler Android Oyunu - PJ Masks: Moonlight Heroes APK indir

Apk oyun ve android nedir?
Apk oyunlar android veri tabanı yüklü olan cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda indirilebilen ve kullanılabilen bir oyun türüdürler. Android veri tabanı ise yeni nesil işlemcilerle çalışan ve cep telefonu, bilgisayar ve tabletlere daha akıllı özelliklerin eklenmesini sağlayan bir işletim sistemidir. Günümüzdeki teknolojiler sayesinde android oyun yüklemek hem daha hızlı hem de daha da çeşitlenmiş durumdadır.

PJ Masks: Moonlight Heroes oyunu nedir?

Android işletim sistemi yüklü olan telefonlarda uygulamalar ve oyunlar indirilebilir olması için öncelikle apk uzantılı olması gerekmektedir. Bu şekilde insanlar teknolojinin sunmuş olduğu imkanlar neticesinde Apk oyun indir seçenekleri ile istedikleri oyunları ve uygulamaları sorunsuz bir şekilde indirebilmektedirler.

PJ Masks: Moonlight Heroes oyunu ise son zamanlarda insanların en çok ilgisini çeken ve Google play gibi platformlarda en çok indirilme sayılarına ulaşan oyunlardan birisidir. Oyun kurulum bakımından kolay kurulmakta ve kullandığı hafıza bakımından da telefonlarda veya diğer yüklendiği ortamlarda çok fazla hafıza kullanmıyor. Son zamanlarda bu tür oyunlar hem küçük yaştaki bireylerin hem de orta yaştaki bireylerin özellikle dikkatini çekmesi, oyunun en çok indirilen oyunlar sıralamasında en üst seviyelerde olmasını sağlamıştır.

Oyun başlangıcında bir karakter belirleniyor ve bu karakter ile oyuna başlanıyor. Daha sonraları tabi ki de karakter değişimi yapılabiliyor. Bu da oyunun daha da renklendirilmesini sağlamaktadır. İnsanlar ise bu oyunu oynarken dokunmatik ekranlarının üzerine basıp çekme işlemleri ile karakterlerini yönlendirmektedirler.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.3.0

PJ Masks: Moonlight Heroes APK


PJ Masks: Moonlight Heroes APK

Pijamaskeliler Android Oyunu

[60,35 Mb] (İndirme: 146)
PJ-Masks-Moonlight-Heroes.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 6 240
 
Tarih 6-11-2019, 20:57
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: