Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Clawbert Oyuncak Kasabası APK
Clawbert Oyuncak Kasabası APK

Clawbert Oyun Kasabası APK icon


Clawbert Oyuncak Kasabası APK

HyperBeard tarafından geliştirilen Android işletim sistemi oyunu interaktif oyun dünyasının dikkat çeken eğlenceli oyunlarından birisidir. Android 4,1 sürümü ve üzerinde yüksek grafik kalitesinde ve ses kalitesinde oynanabilen oyun, tamamıyla oyuncaklar diyarında bulunduğunuz bir kasabada geçiyor. Burada kahraman olarak birtakım engeller ve birtakım görevler de elbette sizi bekliyor. Clawbert ile eşsiz bir maceraya çıkabilir ve her anlamda birbirinden şirin oyuncaklarla ve oyun kahramanlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca apk oyun indir olarak geliştirilmiş görüntü kalitesiyle de tamamen gerçek zamanlı bir oyun deneyimi sunan ve her yaştan kişinin oynarken eğlenebileceği oyunlar arasında gelen simülasyon oyunu arasında bulunmaktadır. Oyundaki ses efektleri de gerçekten dikkat çekiyor. Ayrıca oyun, mobil cihazlara uyumlu olarak dikey ya da yatay pozisyonda rahatlıkla oynanabilmekte olup tüm dokunmatik fonksiyonun rahatlıkla kullanılabileceği donanım düşünülerek hazırlanmıştır. Tüm bu yönleri ile düşünülerek son zamanların eğlenceli ve dikkat çeken oyunlarından birisini oluşturmaya devam eder.

HyperBeard tarafından geliştirilen android oyun Türkçe dil seçeneği sunmuyor. Bu anlamda da bir eksiklik olarak değerlendirilmektedir. Oyun evrensel iletişim dili olarak İngilizce dili baz alınarak hazırlanmıştır. Bu yönüyle de Türkçe dil desteğini taşımamaktadır. Fakat yine de çok kolaylıkla oyunun gidişatını rahatlıkla anlamak mümkün olacaktır. Ayrıca oyuncaklar kasabasında adım adım ilerlerken birbirinden komik sesler ve efektlerle de zamanınızın en eğlenceli anlarına tanıklık edecek, böylelikle hiç görmediğiniz yepyeni oyuncakları keşfetmiş olacaksınız.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.10.2

Clawbert Oyun Kasabası APK Clawbert Oyun Kasabası Android

Clawbert Oyuncak Kasabası APK

[96,64 Mb] (İndirme: 6)
Clawbert.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 1 316
 
Tarih 14-03-2018, 22:52
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: