Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Macera Oyunları » Fast Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün
Fast Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün

Fast Like A Fox APK Oyunu İle Hızınızı Ölçün icon


Fast Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün

Fast Like A Fox, benzersiz ve cihaza dokunma kontrolü ile oynanan en ilginç android oyunlarından biridir. Bu oyun, Altın tilki kabilesinin gizemli bir şekilde çalınan hazineleri etrafında dönmektedir. Daha sonra, hazineleri hak sahiplerine iade etmek için oyuncular seçilmektedir. Tilki, android cihazın arkasına dokunarak hızlandırılır veya yavaşlatılır.

Oyun, heyecan verici ve zorlu yollardan geçilerek kontrol edilir. Karla örtülü vadilere, dağ tepelerine, ateşli mağaralara ve şehir karayollarına gidilmektedir. Oyuna devam ederken, en iyi puanı elde etmek için zaman rekorlarını kırmayı amaçlayıp bütün paralar, zümrütler ve elmaslar toplanmalıdır. Becerileriniz ve refleksiniz mükemmelse, son meydan okumayı yenmeniz ve özel güçlerle gizli bir karakterin kilidini açmanız gerekir. Tek yapmanız gereken parmaklarınızı nasıl kontrol edeceğinizi ve bir tilki kadar hızlı olabilmeyi öğrenmektir.

Oyun, oynamayı kolaylaştıran, ancak başarılması zor olan yenilikçi ve dokunarak kontrol özelliğine sahip olması, çok sayıda tekrar hakkı olan eğlenceli ve hızlı bir platformdan oluşması, oynarken her karakterin kilidini açmak gerektiği, tüm paraları, zümrütleri ve elmasları olabildiğince çabuk toplama şartı, farklı dünyalar aracılığı ile maceranın deneyimlenmesi, retro temalı ilginç grafiklerle birleşerek kendine özgü harika bir ses kalitesine sahip olması gibi özellikleri ile Fast Like A Fox oyunu en çok yüklenen oyunlardan olmayı başarmıştır.

Fast Like A Fox, apk oyun indir ifadesi yer alan web sitelerinden android cihazlara kolayca indirilebilir ve ayrıca, oyun ücretsizdir.
Android Sürümü: 4.2 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.3.6

Fast Like A Fox APK Oyunu İle Hızınızı Ölçün


Fast Like A Fox APK Oyunu İle Hızınızı Ölçün

Fast Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün

[14,27 Mb] (İndirme: 13)
Fast-like-a-Fox.apk


Reyting:

Kategori: Macera Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 421
 
Tarih 16-03-2018, 19:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: