Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Şehrinizi Baştan Yaratmak İçin Little Big City 2 APK
Şehrinizi Baştan Yaratmak İçin Little Big City 2 APK

Şehrinizi Baştan Yaratmak İçin Little Big City 2 APK


Şehrinizi Baştan Yaratmak İçin Little Big City 2 APK

Little Big City 2'deki hikaye oldukça ilgi çekicidir. Bir ada satın alan ve onu nasıl yöneteceğini tam olarak bilemeyen eski bir pembe dizi yıldızının hikayesi üzerine kurulmuştur. Little Big City 2, piyasada bir kaç versiyonu olan, şimdiye kadar popüler olan şehir inşa oyununun en son iterasyonudur.

Oyun Nasıl Oynanır?

Tüm apk oyun indir linki bulunan platformlardan android telefonlara yüklenebilir. Oyunun temelleri aynıdır. En baştan bir şehir inşa edilir. Kaynaklar, bir şehir için gerekli evleri, fabrikaları, parkları ve diğer yapıları inşa etmeye yardımcı olur.

Bu oyundaki grafikler muhteşemdir ve bu kategorinin lideri olan SimCity Build It oyunundaki grafiklerin kalitesine yaklaşmıştır. Yenilikçi bir dokunuş ile geleceğe yönelik bir şehir mi, bir sanayi şehri mi yoksa bir sanat merkezi şehri mi inşa edileceğine karar verme yeteneğine sahip olunmasını sağlar. Oyun, bu türün hayranı olanları ve daha önce hiç denememiş olanları kesinlikle memnun edecektir.

Olumsuz Yönü Var mıdır?

Ancak, şehir inşaatı sizin için uygun değilse, uzak durulmalıdır. Ayrıca, Sim City ya da Cities Skyline oynadıysanız, bu mobil versiyonu çok tatmin edici olmayacaktır, çünkü FarmVille bu efsanelere göre daha yakındır. Little Big City 2, çok yoğun olmayan bir bakım gerektiren şehir inşasının hızlı bir şekilde yapılması için uygundur ve periyodik olarak kontrol edilebilir. Aylar boyunca büyüyebilecek bir oyun olarak iyi çalışır. Oyunda bir kaç mini oyun bile vardır. Hikaye ve karakterler dikkat çekmektedir.

Vatandaşlar, yerel işletmelerin yaptığı gibi bazı kaynaklara ihtiyaç duyarlar ve oyunun büyük bir kısmı, vatandaşlarınızın taleplerini yerine getirmek için kapasite oluşturmak ve tedarik düzeylerini korumakla ilgilidir. Mobil platformda mevcut olan en eksiksiz şehir kurma deneyimi için bu oyun mutlaka indirilmelidir.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 9.2.4
Şehrinizi Baştan Yaratmak İçin Little Big City 2 APK

[29,78 Mb] (İndirme: 30)
Little-Big-City-2.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 1 642
 
Tarih 22-03-2018, 22:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: