Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Simülasyon Oyunları » Keçi Simülasyon Android Oyunu Goat Simulator APK
Keçi Simülasyon Android Oyunu Goat Simulator APK

Goat Simulator Android Oyun icon


Keçi Simülasyon Android Oyunu Goat Simulator APK

Goat Simulator Free oyunu basitçe anlatımıyla adından da açıkça anlaşılabileceği gibi bir keçi simülasyonu. Bu oyunda bir keçiyi canlandırıyorsunuz. Dilerseniz kırlarda bir keçi olarak özgürlüğün tadına varabilir ya da şehrin başına tam bir baş belası olabilirsiniz. Bu sizin nasıl bir keçi olacağınıza göre değişecek.

Oyun yapımcı firmanın bir önceki oyunu olan paten simülasyonu benzeri bir oyun. Oyunda eski oyunda olduğu gibi birçok numara yapmak yerine tamamen bir şeyleri mahvetmen isteniyor. Oyun hafif şiddet içeren öğeler barındırdığından 13 yaş sınırı getirilmiş durumda. Oyun aslında ücretsiz olsa da oyun içi bazı ögeler satın alınabiliyor.

Oyun içerisinde keçi olarak bir şeyleri parçaladıkça puan kazanacak kazandığın puanlarla arkadaşlarına en delikanlı keçinin kim olduğunu göstereceksin. Oyun içerisindeki fizik motoru ne kadar gerçekçi yapılmaya çalışılsa da biraz farklı görünüyor. Uyumlu bir gamepad ile Android TV üzerinden oyunu oynamak mümkün. Oyunu oynayan bir milyondan fazla oyuncu en iyi keçinin kendileri olduğunu iddia ediyor. Android işletim sistemli bir telefonun varsa marka ve modeli ne olursa olsun bu topluluğa kafa tutabilirsin. Bunun için Android 4.0.3 ve sonrası bir işletim sistemi ile çalışan bir cihazın olması yeterli. 16 MB büyüklüğündeki bu eğlenceli oyunu "apk oyun indir" seçeneği ile sen de indirebilir ve heyecanlı dakikalar yaşayabilirsin.

Yapımcılar tarafından devamlı olarak güncellenen oyun şu anda 1.4.19 sürümü ile indirilmeye hazır. İyi oyunlar…
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.4.19

Goat Simulator Android Oyun


Goat Simulator APK OyunKeçi Simülasyon Android Oyunu Goat Simulator APK

[16,09 Mb] (İndirme: 76)
Goat-Simulator.apk


Reyting:

Kategori: Simülasyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 521
 
Tarih 4-05-2018, 20:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: