Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Simülasyon Oyunları » Craft Warriors Simülasyon APK Oyun
Craft Warriors Simülasyon APK Oyun

Craft Warriors APK oyun icon


Simülasyon Oyunu Craft Warriors APK

Minecraft tarzı oyunların patlama yaptığı son günlerde aralarından sıyrılmış başarılı ender oyunlardan Craft Warrirors. Tamamen kendi oluşturduğumuz savaşçıların dünyanın her yerindeki oyuncuların savaşçılarıyla kapışmasına ev sahipliği yapan oyunumuz oldukça başarılı bir şekilde bu işi yapıyor. Genel olarak oyun Antik Skyland köyünü geçmişte olduğu gibi bir imparatorluğun başkenti haline getirmeniz bekleniyor. Bunu yaparken ise bir hayli zorlu savaşlar yapacak, köyde bulunan eski tesisleri ve binaları yeniden kurup geliştirerek eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Oyun tamamen piksel grafikler üzerine kurulmuş durumda. 3 boyutlu piksel grafikler oyunu gerçeklikten uzaklaştırıyor olsa da oyuna kattığı hava sayesinde başında nasıl zaman geçirdiğini anlamıyorsunuz. Oluşturduğunuz askerlerin tipleri, zırhlarının rengini tamamen özelleştirilebilir oluşu oyunun başında nasıl zaman geçirdiğinizi fark etmemenizi sağlıyor. Üssünüzde askerlerinizi ve silahlarını geliştirebiliyor farklı birimler oluşturabiliyorsunuz. Zamanla silahlar da askerleriniz gibi güçleniyor ve yenilmez bir ordu yolunda ilerliyorsunuz.

Ordunuzun en seçkin birimlerini, en iyi silahlarla donatarak bir takım oluşturun. Rakiplerinizim köylerine saldırarak hem krediler kazanın hem de onların gelişmelerine engel olun. Arkadaşlarınızla oluşturacağınız klanlar ile güçlerinizi birleştirin ve yenilmez olun. Sadece size özel oluşturabileceğiniz birimler ile rakiplerinizi şaşırtın. Birimleri sosyal medyadan paylaşarak övgüler kazanın.

Android işletim sistemli neredeyse tüm telefonlarda rahatlıkla çalışabilen oyun Android 4.4 ve üstü işletim sistemine gerek duyuyor. "Apk oyun indir" seçeneği ile oyunu rahatlıkla indirebilir keyifli saatler geçirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.7.5

Craft Warriors APK oyun


Craft Warriors APK oyunCraft Warriors Simülasyon APK Oyun

[47,23 Mb] (İndirme: 19)
Craft-Warriors.apk


Reyting:

Kategori: Simülasyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 483
 
Tarih 8-05-2018, 18:58
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: