Kayıt ol    Kayıp şifre
CSR Classics

CSR Classics


Yeni Araba Yarış Oyunu Android CSR Classics İndir

NOT : Oyun Boyutu Yüksek olduğundan Wi-Fi Bağlantı ile kurmanızı tavsiye ederiz. Yaklaşık 875 Mb'tır.

Android dünyasında daha önce CSR Racing araba yarışı ile kendini gösteren NaturalMotionGames Ltd yeni oyunu ve şimdiye kadar üretilmiş en iyi arabalarla yarış ve onları yenileyip eski şaşaalı günlerine kavuşturdu.

CSR serisinin en yeni oyunu CSR Classics, grafikler ve oynanabilirlik açısından çıtayı yükseltiyor. Gerçek yarışa hazır mısın!

GEÇMİŞİN EN İYİ ARABALARI

Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Lancia, Mercedes, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby'nin klasik modelleri de dahil, bugüne kadar üretilmiş en iyi otolardan birini seç.

YARIŞ VE YENİLE

Çekişmeli kısa mesafeli yarışları kazanmak için arabanı modifiye et ve paslı külüstürleri müthiş yarış abidelerine dönüştür!

KİM EN HIZLI GÖR

Cobra mı, Mercedes 300 SL mi; Gran Torino mu, Chevrolet Camaro mu; Ford Mustang mi, Skyline GT-R mi? Mobil oyun dünyasında ilk kez en müthiş arabaların kafa kafaya yarışına şahit ol.

İNANILMAZ GRAFİKLER

Nefes kesen yepyeni bir grafik motoru üzerinde çalışan CSR Classics; üstün parça efektleri, gerçek zamanlı yansımaları, hacimsel aydınlatması ve olağanüstü detay çalışmasıyla karşınızda.

BAĞIMLILIK YAPAN OYUN

Oynaması kolay, ustalaşması zor bir oyun olan CSR Classics'te şehrin en iyisine kafa tutmak istiyorsan yüksek konsantrasyon, zamanlama ve sabra ihtiyacın var.

UYUMAYAN ŞEHİR

Şehrin sahibi olmuş çetelerin peşinden git ve aralarındaki en zorlu şoförlerle yarış. Şehrin sokaklarına sahip olmak için yeterince cesur musun?

1 GB RAM ve Android OS 4.0 veya üst sürümünü gerektirir.

En güncel içeriğe ve özelliklere erişmek için, oyunu oynarken cihazınızın İnternet'e bağlı olduğundan ve profilinizin yedeklenmiş olduğundan emin olun.

LÜTFEN DİKKAT! CSR Racing ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir.
İzniniz olmadan yapılabilecek satın alımları önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” öğesini seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Bu adımdan sonra, her satın alma işlemi öncesinde PIN kodunuzu girmeniz gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin yalnızca Android OS 3.x ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklınızda bulundurun.


CSR Classics, NaturalMotion Games tarafından üretilmiştir.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.1.0Reyting:

Kategori: Araba Yarış Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 4 431
 
Tarih 4-05-2022, 00:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: