Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğlence » Twitch Android İndir
Twitch Android İndir

Twitch Android İndir


Mobil Oyun Videosu İzleme Uygulaması Twitch Apk İndir

Ülkemizde o kadar çok online oyun oynayan var ki. Tabi oyun oynayanlar oynadıkları karakterlerin SS veya videolarını yayınlamaktan çok hoşlanırlar. Bu uygulama da işte online oyun oynamayı sevenler için düşünülmüş harika bir Oyun video paylaşım Android uygulamasıdır.

Oyun oynayanlar bilir büyük PVP'ler yapılır ve unutulmaz yenisi yapılana kadar. Tabi bu birebir karşılaşmalar her zaman olmaz. Olduğu zaman da muhakkak Ekran resimleri çekilir yani SS'leri alınır ve sosyal ağlarda paylaşılır. Bazı arkadaşlarda bunları videoya çekip düzenleyip internette herkese göstermek için yayınlarlar.

İşte oyunlardaki büyük karşılaşmaları video olarak izlemekten hoşlananlar için kesinlikle indirip kurmaları gereken bir apk uygulamasıdır. "Twitch Android" de bu gaye ile üretilmiş ve nerede olursanız olun mobil cihazlarınızdan oyun videolarını izlemenize yardımcı olacaktır. Sadece izlemenize değil izlerken oyun hakkında bilgi almanıza ve oyun karakterinizi nasıl geliştirebilirsiniz veya karakterinizi nasıl kullanırsanız daha iyi olur gibi bir çok fikir sahibi olabilirsiniz.

League of Legends, Call of Duty, Minecraft veya Clash of Clans gibi birçok popüler oyunlara ait canlı yayın kanallarının olduğu uygulama üzerinde kolayca aramalar yaparak istediğiniz kanalı bularak izleyebilirsiniz. Yeni güncellemesi ile görsel olarak yeniden tasarlanan uygulama artık çok daha pratik ve rahat bir kullanım sunuyor.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 11.0.0.0005


Twitch Android İndir

[44,24 Mb] (İndirme: 1200)
Twitch-Android.apk


Reyting:

Kategori: Eğlence
Gösterim: 6 317
 
Tarih 21-03-2023, 20:40
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: