Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Fotoğrafçılık » imageChef Android
imageChef Android

imageChef Android


Hazır Resimlere Yazı Yazma Android Uygulaması

Fotoğraflarınıza yazı yazarak inanılmaz sürprizler yapabileceğiniz harika bir Android uygulamasıdır. Bu güzel resim ve metin kullanarak dilediğiniz resimelre yazılarınızı yazacağınız uygulamanın mobil cihazlar haricinde kendi siteside mevcut olup bilgisayarınızdan da yapabilmektesiniz. ImageChef sitesine göz atmak isterseniz linki tıklayınız.

Bu uygulama sayesinde birçok muhteşem görsellere yazılmış yazılar ile sevdiklerinize sürprizler yaparak onları sevindirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak çok kolay. Dilerseniz size hazır şablonlarda sunulmuş fotoğrafları kullanarak bu işlemi yapın. İsterseniz dilediğiniz resmi yükleyerek bu işlemi gerçekleştirin. Ortaya çıkacak olan eser tamamen sizin hayal gücünüz ile alakadır.

Köpüklü ve kalpli bir fincan kahve üzerine sevdiğinizin ismini hiç uğraşmadan yazmak istemez misiniz, ya da köpükler eşliğinde sahile vurmuş bir deniz kenarında plaja en özel insanın ismini yazmak. İşte bu Android uyglaması ile bu çok kolay.

Aşağıda sizler için örnek cepapkindir.com site ismimizden oluşan bir kaç örnek resim yaparak koyduk. Bu uygulamayı kullanarak sosyal ağlarda bir çok paylaşımda bulunabilir ve beğenilerinizi artırabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın ve sizde şahserler yaratın.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeriimageChef Android

imageChef Android

[0 b] (İndirme: 145)
imageChef.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 5 416
 
Tarih 15-03-2018, 20:44
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: